fbpx
Життя,  Культура

Сильні настанови: Кредо життя знайдене у церкві Святого Павла у Балтиморі у 1692 роц

Багато стpaхів народжується від самотності, яка навіює втому. Дотримуйся здорової самодисципліни в усьому, але будь добрим і лагідним до себе. Не обтяжуй себе самоїдством. Ходи спокійно у вирі життєвого галасу, суєти та поспішності і пам’ятай, який блаженний мир може бути в тиші. Наскільки можливо без компромісу, будь у добрих стосунках з усіма.

Говори правду спокійно і зрозуміло та слухай інших, навіть і неосвічених, бо вони також мають що сказати. Уникай галасливих і агресивних людей, бо вони бентежать і дратують дух. Не порівнюй себе з іншими, бо станеш пихатим або розчарованим, тому що завжди будуть люди менш інтелектуальні або розумніші за тебе.

Радій своїм досягненням. Будь зацікавленим своєю роботою, якою б скромною вона не була. Це справжній скарб у мінливі часи. Будь обережним у ділових справах, тому що світ повний обману. Але нехай це не розчаровує тебе, тому що у світі є доброчесність. Тому що багато людей прагнуть високих ідеалів.

Будь завжди самим собою. Не будь показним і цинічним у любові, тому що всупереч усій черствості й розчаруванням у житті вона вічна, як світ. Спокійно сприймай нестримний рух років, милостиво віддаючи те, що належало молодості. Виховуй силу духу, щоб захистити себе при несподіваному нещасті. Але не втомлюй себе фантазіями та уявними здобутками. Будь реалістом.

Читайте також: 11 сильних цитат з Біблії, які можуть допомогти змінити життя

Багато стpaхів народжується від самотності, яка навіює втому. Дотримуйся здорової самодисципліни в усьому, але будь добрим і лагідним до себе. Не обтяжуй себе самоїдством. Бо ти дитина Всесвіту не менш, ніж дерево і зірки. Бо ти маєш право бути тут. І зрозуміло це тобі чи ні, але, без сумніву, Всесвіт розкривається для тебе. Для цього будь у мирі з Богом, як би ти не уявляв собі Його і якими б не були твої труди і прагнення в галасливому безладді життя.

Зберігай мир із своєю дyшею. При всякій омані, яка несподівано торкнулась твоєї долі, чи в тяжкій роботі, чи в розбитих мріях, пам’ятай: це все – прекрасний світ! І ти в ньому непохитно прагни бути щасливим.

І будеш ним!

Джерело.

You cannot copy content of this page