fbpx

Сильні обряди, які з легкістю допоможуть отримати здоров’я і гроші з 11 по 23 липня

Отримати міцне здоров’я і поліпшити матеріальне становище можна завдяки сильним обрядам. Наші предки вміли використовувати енергетику Місяця на благо, і за допомогою їх знань кожен зможе попрощатися з недугами і залучити фінансове благополуччя.

У липні енергетика Місяця буде особливо сильна, і в період її зростання з 11 по 23 липня варто провести обряди, які допоможуть зміцнити фінансове становище і знайти здоров’я.

Обряд на зростаючий Місяць для залучення грошей

Збільшити фінансовий потік допоможе простий обряд, для якого знадобляться кілька монет. Їх кладуть в склянку з чистою водою і на ніч ставлять на підвіконні зі словами:

«Місяць росте, гроші висвітлює, фінанси до мене в будинок привертає».

З ранку воду зливають в миску, доливають звичайну воду і миють нею підлогу, а монети розкладають по затишних місцях, залишаючи одну для гаманця. Ці талісмани допоможуть швидко поправити матеріальне становище і не упустити своєї вигоди.

Обряд на зміцнення здоров’я

У ніч, коли зростаючий Місяць видно на небі, потрібно вийти босоніж і походити по росі, примовляючи:

«Силами землі живлюся, здоров’я зміцнюю, від недуг позбавляюся. Як Місяць росте, так і моє здоров’я зміцнюється, щасливе життя починається».

Якщо є можливість, то росою вмиваються і збирають її на хустку. Її висушують і кладуть під подушку, щоб позбутися від недуг.

You cannot copy content of this page