Сильні цитати з Біблії, які вам будуть підтримкою у важкі періоди життя: “Кажуть, що надія пoмиpає останньою. Тож поки людина жива, вона сподівається на диво”

Тільки віра може допомогти нам пережити випробування долі. Вона — мовби яскравий світлячок у темному лісі життя, як теплий промінець сонця у зимову холоднечу, мов радісна мелодія серед сумних мотивів. «Перемога, що світ перемогла, — віра наша» (1 Ів. 5:5).

Кажуть, що надія пoмиpає останньою. Тож поки людина жива, вона сподівається на диво. Намагається відчути в гіркій каві присмак цукру, розгледіти в сумному фіналі фільму якусь філософську думку, знайти серед буденної суєти несподівані подарунки фортуни. Як писала Леся Українка,

Ні долі, ні волі у мене нема,
Зосталася тільки надія одна.

«А тепер залишаються віра, надія, любов — оці три. А найбільша між ними — любов!» (1 Кор. 13:13).

Шкода, що нині для багатьох любов стала розмінною монетою. За неї платять, мов за дорогий товар, її зневажають ті, котрі самі не володіють цим безцінним даром, убивають безсердечні монстри. Інші — навпаки: б’ють себе в гpyди і кричать про свою любов у кожному провулку. Насправді ж дуже мало існує любові в світі. «Коли я говорю мовами людськими й ангельськими, а любові не маю — то став я як мідь та дзвінка» (1 Кор. 13:1).

Любов штовхає нас на бездумні вчинки, рятує від самотності, дарує відчуття щастя. Я думала, що у світі залишилося мало людей, котрі здатні поділитися іскоркою цього благодатного вогню. Та коли захворів мій батько й терміново були потрібні чималі кошти на лікування — змогла пересвідчитися в протилежному.

Знайомі й зовсім чужі люди підтримували мене, намагалися допомогти. Подумки шлю щиру подяку всім милосердним самарянам, котрі не залишили мене наодинці з бідою. Нехай Господь щедро віддячить їм за велике мистецтво — любити свого ближнього.

Читайте також: Чудотворна молитва за сім’ю та рідних: прочитайте 40 раз і побачите її дію

А ще я зрозуміла, що не все в житті таке однозначне чи примітивне, як ми думаємо. Іноді воно може нас приємно здивувати. Тож варто частіше замислюватись не над тим, які блага ти можеш отримати, а над тим, що ти можеш дати іншим. Тоді, думаю, світ наповниться більш яскравими і ніжними барвами.

Нині, на жаль, ми живемо за принципом: день, помножений на день, дорівнює — життя. Дивно. Відкидаючи Боже, ми все частіше переймаємося людським. Тож хочеться, щоби кожен зумів подарувати іскорку своєї любові, адже насправді життя таке коротке.

Автор – Ліна МИЛУШ