Син не від Шепелєва? Таємний “чоловік” Фріске відкрив таємницю стосунків зі співачкою (відео)

У відомої російської співачки Жанни Фріске, яка пoмeрлa три роки тому, був таємний роман з молодим чоловіком, на ім’я Петро.

Про це свідчить анонс програми телеканалу НТВ “Нові російські сенсації”, присвячений Фріске.

Молодий хлопець дав ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповів про тривалі стосунки зі співачкою, які вона нібито приховувала від свого цивільного чоловіка телеведучого Дмитра Шепелєва.

За його словами, прохолода у стосунках з Фріске почалися після того, як він поставив їй ультиматум, до якого співачка була не готова.

Також він поділився спогадами про останню зустріч з виконавицею. Молодий чоловік не міг припустити, що більше ніколи не побачить співачку.

Варто зазначити, раніше батько Жанни Фріске заявив про зв’язки своєї дочки з якимось бізнесменом, з яким вона жила до початку стосунків з Шепелєвим. І навіть після початку нових стосунків співачка зустрічалася з колишнім бойфрендом.

Читайте також: Майбутній герой найромантичнішого шоу “Холостяк” розповів про свій ідеал жінки

Також адвокати сім’ї Фріске допускали, що якийсь бізнесмен міг бути справжнім батьком сина співачки і Шепелєва. Однак він не хотів дітей і тому Жанна Фріске нібито попросила акушерів записати телеведучого батьком хлопчика.

Нагадаємо, Жанна Фріске пoмeрлa від важкого oнколoгічнoго зaхворювaння 15 червня 2015 року.

Джерело.