Син помив натруджені руки свого батька і це змінило його життя. Зміниться і ваше, якщо ви прочитаєте цей текст

Юнак проходив співбесіду на високооплачувану посаду у велику поліграфічну компанію. Він пройшов перший етап і збирався зустрітися з директором для вирішального інтерв’ю. Коли директор переглядав його резюме, воно було чудовим. Він запитав:

– Ви отримували стипендію в школі? Молодий чоловік відповів: “Ні”.

– Ваш батько платив за навчання?

– Так. – відповів він.

– Де працює ваш батько?

– Мій батько – коваль.

Директор попросив юнака показати йому свої руки. Він показав їх. Вони були дуже доглянутими.

– Ви коли-небудь допомагали своїм батькам з роботою?

– Ніколи, мої батьки завжди хотіли, щоб я навчався і читав більше книг. Крім того, тато може працювати краще за мене.

– У мене є прохання, коли ви підете додому сьогодні, підіть і помийте руки батькові, а потім приходьте до мене завтра вранці,- сказав його директор.

Молодий чоловік відчув, що його шанс отримати цю роботу був досить високим. Коли він повернувся додому, він запитав батька, чи дозволить він помити йому руки. Його батько відчув себе дивно, але був задоволений і з різноманітними відчуттями показав свої руки своєму сину. Юнак став мити руки батька.

Він раніше не помічав, що руки батька були зморшкуватими, і на них було багато шpамів. Деякі сuнці були настільки бoлючі, що батько здpигався, коли він торкався до них.

Це був перший випадок, коли до нього прийшло розуміння, що означає для цих рук працювати щодня, щоб оплачувати його навчання. Сuнці на руках були ціною, яку його батько платив за освіту, навчання і майбутнє свого сина.

Помивши руки батька та постоявши трохи в тиші, юнак почав прибирати майстерню батька. В ту ніч батько і син довго розмовляли. На наступний ранок він вирушив на прийом до директора. Директор помітив сльози в очах юнака і запитав:

– Чи можете ви розповісти мені, що ви зробили і що ви дізналися вчора у своєму домі?

– Я помив руки батька і коли закінчив, залишився і прибрав його майстерню. – відповів він. – Тепер я знаю, що без моїх батьків я не був би тим, ким я є сьогодні. Допомагаючи своєму батькові, я зрозумів, як важко і складно робити все самостійно. Я усвідомив, наскільки важливо й цінно допомагати своїй родині.

На що директор відповів:

– Це те, що я шукаю в своїх людях. Я хочу взяти на роботу таку людину, яка може цінувати допомогу і працю інших людей, для якої гроші – не єдина мета в житті. Ви прийняті на роботу.

У дитини, якій все дається, чого вона хоче, розвивається почуття егоїзму. Вона ігнорує своїх батьків, ставлячи себе на перше місце. Чи правильно бути такими батьками? А може, ми подібною любов’ю маємо шанс зіпсувати своїх дітей?

Читайте також: “Був з тобою, а пішов спати до внучки баби Марти. В нього заручини вчора були”: Тоді Лариса вийшла заміж за багатія, але ж мріяла про сільського хлопця Вітьку

Ви можете дати вашій дитині комфорт жити у великому будинку, їсти хорошу їжу, ходити на комп’ютерні класи, дивитися телевізор з великим екраном. Але коли ви миєте підлогу або фарбуєте стіну, дайте їй зробити те ж саме.

Це не тому, що у вас немає грошей, щоб найняти когось, а щоб навчити щось робити. Це тому, що ви хочете виховати її правильно. І незалежно від того, наскільки ви багаті, ви хочете, щоб вона це розуміла. Одного разу її волосся теж стане таким ж сивим, як у батька цього юнака.

Найголовніше, щоб ваша дитина навчилася цінувати працю та долати труднощі для досягнення успіху в будь-якій справі.