Син таємно від батьків витрачає свої гроші на сюрприз дня них: Плакали всі

ЛеХуан Джеймс є популярним блогером на YouTube, який прославився своїми дотепними гумористичними відеокліпами на різні теми.

Але перед тим, як слава обвалилася на нього, мало хто знав хлопця на ім’я ЛеХуан Джеймс.

Тільки завдяки батькам, він зміг стати справжньою зіркою YouTube. Його батьки одружені вже протягом 33 років, і ЛеХуан каже, що усім їм зобов’язаний.

Поки в сім’ї підростали діти, мати з батьком жepтвували всім заради того, щоб вони ні в чому не мали потреби. Ставши дорослим і самостійним, ЛеХуан вирішив віддячити батьків за їх багаторічну невтомну працю, і підготував для них особливий подарунок.

З Пуерто-Ріко сім’я переїхала до Сполучених Штатів, де батькам довелося невпинно трудитися заради благополуччя своїх дітей.

Вдень мати ЛеХуана працювала прибиральницею в парку розваг Disney World, поєднуючи роботу в аптеці по ночах. Його батько був співробітником по ремонту та обслуговуванню в одному з готелів, а ночами підробляв в ресторані швидкого харчування Burger King.

Щоб утримувати сім’ю, батько й мати були змушені працювати повний робочий день. Хоча ЛеХуан і не говорив їм цього, він був безмежно вдячний своїм мамі і татові за все, що вони зробили і від чого їм доводилося відмовлятися заради дітей.

Тепер, через багато років, побудувавши для себе гарну кар’єру, ЛеХуан зміг перетворити свою дитячу мрію в реальність. Ще будучи маленьким хлопчиком, він мріяв про те, що одного разу купить своїм батькам великий і красивий будинок. Через деякий час він зміг досягти цього. Зав’язавши батькам очі, гордий син привів маму і тата в їх новий житловий район.

Читайте також: “Дівчинка вмиpaє, не потрібно її торсати. Ми зробили їй yкoл, вона пoмpе уві сні”: Батьки боролися до останнього

На відеоролику видно, що батьки сильно збентежені, так як уявлення не мають, що відбувається. Коли вони підходять до потрібного будинку, ЛеХуан просить їх зняти пов’язки.

Спочатку вони думають, що він купив новий будинок для себе, але потім розуміють, що це подарунок для них. Це неймовірно зворушливий момент, який сім’я, звичайно ж, ніколи не забуде. Сам ЛеХуан не міг стримати сліз.

Який приголомшливий сюрприз! Приємно бачити, що батьки ЛеХуана отримали подяку за всі роки їхньої самовідданої праці, і розуміють, як за це їм вдячні їхні діти.

Джерело.