ТАК гліцерuн ви ще не використовували. Один тюбик замінить половину вашої домашньої “хімії”. А головне – безпечно і ефективно

Гліцерuн – дійсно ефективний засіб, який може виручити вас у багатьох побутових ситуаціях. Крім того, гліцерuн цілком доступний і коштує зовсім недорого. Ось чому корисно знати, якими дивовижними здібностями він володіє.  Джерело

Виводить стійкі плями

Плями кави, чорниці, чаю, чорнила ручки та багато інших є стійкими, а тому їх буває непросто вивести.

Однак гліцерuн допоможе впоратися з цим завданням: нанесіть його на пляму і залиште мінімум на годину або до моменту, коли побачите, що пляма знебарвилася. Після цього тканину можна випрати в машинці.

Читайте також: -Василь твій з цією Іванкою вже геть соpом втpатили. Все село гуде, тебе шкoдують. А ти одна, ні сном ні духом

Запобігає утворенню пилу

Якщо ви не любите проводити часте вологе прибирання, скористайтеся невеликою хитрістю – натріть гліцерuном лаковані меблі і дзеркала, тоді пил не буде на них сідати.

Відновлює шкiряне взуття та інші вироби

Якщо ви помітили на шкiряних виробах невеликі тріщини, просто протріть їх ватним диском, змоченим в гліцерuні, і тріщини стануть майже непомітними.

Повертає підлозі блиск

Під час наступного прибирання помийте підлогу не просто водою, а водою з додаванням гліцерuну. Після цього підлога буде приємно блищати.

Відновлює волосся

Додавайте пару-трійку крапель гліцерuну при кожному митті волосся шампунем, і вони стануть більш слухняними, будуть менше пушитися. Додатково можна робити ефективні маски з гліцерuном, рецепти яких для різних типів волосся можна знайти в мережі.

Зволожує шкiру рук

Можна скористатися готовими кремами з гліцерuном в складі, а можна самостійно робити гліцерuнові ванночки – для цього потрібно додати в теплу воду пару крапель гліцерuну і потримати в цьому розчині руки.

Відновлює шкiру обличчя

Якщо нанести на обличчя гліцерuн тонким шаром, він утворює невелику невидиму плівку, яка притягує мікроскопічні молекули води, що містяться в повітрі, і тим самим зволожує шкiру.