fbpx
Життя

Так ми прожили рік, все було чудово. Коханий зробив мені пропозицію, тож настав час познайомитися з ріднею. Тоді й почалися пригоди

Ми з майбутнім чоловіком познайомилися коли навчалися в університеті. Самі родом з різних областей. На останньому курсі нам запропонували роботу, тож ми залишилися жити в столиці. Почали орендувати разом квартиру, з батьками одне одного знайомі не були.

Так ми прожили рік, все було чудово. Коханий зробив мені пропозицію, тож настав час познайомитися з ріднею.

Спочатку ми вирішили поїхати до моїх батьків. Так, ми спілкувалися по відеозв’язку, але це зовсім не те. Дорога була не близькою, тому добралися ми додому пізно ввечері. Мама накрила стіл, повечеряли, порозмовляли, посміялися. Коханий справив гарне враження на моїх батьків. Досиділися майже до двох годин ночі. Мама постелила нам в моїй колишній кімнаті. Тарас, мій майбутній чоловік, прийняв душ першим і пішов у кімнату. Я повинна була лягати спати наступною так, як в душ пішла відразу після нього, але до кімнати не дійшла, затрималася на кухні розмовляючи з татом. Мама подумала, що то Тарас був з батьком на кухні. І вирішила побажати мені приємних снів. Щойно вона відкрила двері до нашої кімнати, як коханий схопив її за талію. Мама від здивування випустила склянку з рук, та впала на підлогу і розлетілася на маленькі шматочки, гуркіт був ще той. Вони обоє закричали. Коли ми з татом забігли в кімнату вони стояли затамувавши подих, Тарас зніяковів.

Тато довго не думаючи сказав: “Ти не ту жінку обіймаєш, ось твоя”, і підштовхнув мене вперед. Ми всі розсміялися. Виявляється, коханий стояв біля дверей і чекав на мене, хотів мене налякати, коли я зайду до кімнати.

Приїхавши до батьків Тараса я також вирішила трішки розважитися. Прокинулася занадто рано, ніяк не могла заснути. І мені в голову прийшла така ідея. Залізла в шафу на нижню полицю, щоб злякати коханого коли він буде діставати речі. І заснула там. Прокинулася віл того, що його мати відкрила двері шафи. Виявляється, я проспала у шафі майже три години.

Це було дуже соромно і смішно.

Як же наші батьки реготали, коли познайомилися і поділилися цими історіями одне з одним.

You cannot copy content of this page