– Так вона ж обдурила мене в усіх напрямках! Обібрала, до нитки і виставила за поріг. І навіть до суду не підеш, все по закону! Залишилася на старості років в сільському будинку, який продувається всіма вітрами! А квартирка спливла до чужої дівки, спасибі синочку рідному

Тамара Миколаївна не може стримати емоцій. Її син Альоша 5 років тому одружився. Голову втратив від цієї своєї Наташі. Начебто і виховувала його, як треба, а не розгледів вертихвістку.

Наташа була приїжджою. Без громадянства, без житла, перебивалася невідомо якими заробітками. І цю діваху синок в дружини взяв і привів до мами жити. У двокімнатній квартирі молоді зайняли кращу кімнату, а вона була змушена тулитися в спальні. Після весілля невістка виявилася при надії, і вже на пристойному терміні. Чийого сина тепер ростить Льошка – невідомо. Він думає, що батько, але Тамара рахувати вміє.

Народився з нормальною вагою, а за словами Льошика, що тоді вони з Наталею ще були не знайомі. Наташа, звичайно, вішала локшину, що раніше терміну народила, але вага малюка в 3.500 при народженні може не збити з пантелику тільки такого лопуха, як син Тамари. Невістка по початку і готувала, і прибирала, правда постановила, що пенсію Тамара і зарплату Льошка повинні складати в загальний казан.

– А її внесок? Вона ж не працювала після весілля жодного дня!, – гарячкує Тамара Миколаївна. Дійшло до того, що Льошку налаштувала проти матері, той став прискіпливо дошукуватися до кожної копійки, яку Тамара намагалася витратити на себе. Невістка чудово знала про всі копійчані надбавки до пенсії, і номер відкласти собі хоча б щось – не проходив.

Зрештою Тамара збунтувалася, вона доросла людина, холодильник окремий поставила в свою кімнатку, комуналку навпіл, а бюджет нехай буде окремим! Не хоче вона годувати Наташку з дитиною, та ще за свої ж гроші звітувати. А ти, сину, посоромився б, таку волю своїй дружині дав!

– Ти ще пошкодуєш про це, стара мимра, я тебе зі світу зживу, – прошипіла невістка, поки син не чув. І таки почала зживати. Коли Тамари не було вдома, залізла в документи, які свекруха зберігала у себе. І витягла документи на квартиру. Тамара з батьком Льошика розлучалася вже після весілля сина, сивина в бороду і біс в ребро – це про її колишнього чоловіка. Пішов до молоденької чоловік, сина дорослого не посоромився.

У Тамари у власності був будиночок в селі, спадковий. А квартира була записана на Льошкиного батька, він почав вимагати гроші в якості відступного. Ну і оформили. Тамара гроші віддала колишньому, як краще хотіла, виходило, що Льошик у батька квартиру купив. А був у шлюбі вже! І невістка дізналася таку таємницю.

– Вимітайся, – заявила вона свекрусі, – у тебе тут нічого немає, в чужій квартирі живеш! А писнеш, або Льошкі поскаржишся, я з ним розлучуся і половину квартири у вас відрубаю, обоє на вулиці залишитеся!

Тамара і поїхала в будинок в селі, до якого у них з колишнім чоловіком так руки і не дійшли, щоб довести до розуму. Льошику вона нічого не сказала, просто заявила, що не хоче заважати молодим. А невістка поглядала на свекруху переможним поглядом.

Але, відчуває Тамара, скоро і Льоша до мами в село зі своєї квартири буде виселений.

– Ех, треба було розумнішими бути, все передбачити, а я законів не знала, як краще для сина хотіла, ось і розсьорбую. Залишилася на старості років з пічкою і туалетом на вулиці. Син? Так він до мене і очей не показує. 90 кілометрів це ж так далеко! Позбавила вона мене всього: і житла, і сина рідного!

Фото ілюстративне з вільних джерел