Такі різні, але кожен по-своєму неперевершений: весільний букет Меган, Кетрін і принцеси Діани

Згідно з традицією, після королівського весілля, весільний букет нареченої слід покласти на мoгuлу невідомого солдата у Вестмінстерському абатстві.

Букет герцогині Сассекському не став винятком і також був покладений на мoгuлу. У букеті Меган, як відомо, були улюблені квіти принцеси Діани – незабудки, а також квіти, які сам принц Гаррі зірвав в саду Кенсингтонського палацу. Автором букета стала флорист Філіпа Креддок.

Букет герцогині Кембриджської виглядав делікатно і скромно, а його основу складали конвалії. Також в букеті Кетрін використовувалися гіацинти, які символізують вічне кохання, конвалії, які уособлюють довіру, і турецька гвоздика.

Букет герцогині було покладено на мoгuлу невідомого солдата у Вестмінстерському абатстві на подушці і вже зараз шанувальники королівської сім’ї шепочуться, чому ж букет Меган просто скромно лежить в кутку.

Читайте також: Чия тіара вишуканіша та красивіша – Кейт чи Меган?

Однак ніяких каверз немає, адже букет принцеси Уельської Діани також був просто покладено на камінь. Букет Леді Ді був величезним і важив близько трьох кілограмів. У нього входили білі гарденії, стефаноти, фрезії, орхідеї, конвалії і троянди Маунтбаттен (обрані в честь пoкiйнoго дядька Чарльза лорда Луїса Маунтбаттена).

Джерело.