Таня всім хвалилася, які у неї міцні стосунки, яким не потрібен ніякий штамп в паспорті. Потім вона раптово кудись зникла, і з’явилася вже через три роки, хоча виглядала так, немов постаріла років на десять

Таня завжди була людиною сучасною, передових поглядів. Вона висміювала консерваторів і прихильників традицій, адже вважала себе сучасною людиною, яка має йти в ногу з часом і не відставати від розвитку соціуму.

Пам’ятаю, як вона сміялася над подругами, які були проти цивільного шлюбу, і відмовлялися жити з хлопцями до весілля. Вона вважала їх відсталими і нерозумними. А потім власним прикладом довела свою прогресивність: ледь закінчивши університет, почала жити зі своїм бойфрендом.

Минуло два роки їх співжиття, і Таня стала всім хвалитися, які у них міцні відносини, яким не потрібен ніякий штамп в паспорті. Потім вона раптово кудись зникла, і з’явилася вже через три роки, хоча виглядала так, немов постаріла років на десять. Виявляється, вони з цивільним чоловіком вирішили взяти іпотеку. Точніше вирішив він, а вона на радощах, не думаючи головою, погодилася. Оформили кредит на його ім’я, і ​​він цю іпотеку повністю сам виплачував.

З Тані він грошей не брав. Зате жили вони всі ці три роки на її гроші. Закохану Таню нічого не хвилювало: вона була впевнена в тому, що у них міцна «сім’я». Оформити стосунки офіційно вона не пропонувала, адже вона не хухри-мухри, а сучасна!

За три роки цивільний чоловік Тані виплатив всю іпотеку, адже він не витрачав гроші ні на що інше, всю битовуху взяла на себе Таня. А потім одного разу заявив їй, що минула любов, і він не хоче з нею більше жити. А оскільки квартира офіційно належала йому, то він попросив Таню зібрати речі і виїхати.

Фактично чоловік придбав собі квартиру завдяки тому, що три роки жив за рахунок Тані. І добре, що три, а не тридцять. А наївна Таня зараз рве на собі волосся і лає всіх чоловіків на світі, хоча сама теж «молодець». Любов любов’ю, але не можна ж бути настільки наївною і сліпою.

Фото ілюстративне з вільних джерел