fbpx

Тата я ніколи не знала, але через 27 років він прийшов у моє життя. Разом з ним намалювалася і сестра, яку я заскочила зі своїм чоловіком

Мама виховувала мене одна. Про тата я ніколи не питала. Батька замінив мені дідусь. Коли я стала старшою, познайомилася з Вадимом. Вийшла за нього заміж, жили щасливо, а потім дізнались, що чекаємо малюка. Все протікало дуже важко. Весь час потрібні дорогі крапельниці, щоб я змогла виносити здорового малюка.

Моя мама як могла допомагала грошима. Але, гроші закінчилися. І я не знала, що робити. Тоді мама запропонувала здати свою квартиру і переїхати на час до нас. Ми погодилися.

Мама дала оголошення, квартиру здала. Але, через тиждень їй подзвонили сусіди і сказали, що вона їх затопила, і тепер потрібен дорогий ремонт. Я теж дуже засмутилася, що всі мої плани рухнули. Але потім мама сказала, що ми викрутимось. Чоловік сказав: – Раз так вийшло і тепер грошей немає, дитини варто позбутися. Я сказала, що не буду цього робити.

Через тиждень до нас приїхав Іван Петрович, мама сказала, що він дуже хороший знайомий і нам допоможе. Так як в маминій квартирі був потрібний ремонт вони жили у нас. Чоловік став мене до нього ревнувати. Я йому казала, що це повна маячня мене ревнувати, так він на багато старший за мене. Потім приїхала до нас його дочка, вона була старша за мене на п’ять років. Сказала, що ненадовго, якісь справи в нашому місті. Начебто все так добре було.

Одного разу я повернулася з лікарні і застала чоловіка з нею. Вона йому казала, навіщо я йому така потрібна. А вона така гарна і дітей не хоче і все таке. Він підтверджував її слова і теж зізнався, що не хоче дітей. Вони не чули як я увійшла в будинок. Я швидко розвернулася і втекла. Після побаченого я подала на розлучення. Але, я дуже переживала за малюка, тільки щоб з ним було все в порядку.

Іван Петрович дав нам певну суму, щоб я змогла на якийсь час оплатити лікування і поїхав. Але все одно тих грошей не вистачало, щоб я могла повноцінно закінчити своє лікування. Час йшов. Подзвонили з лікарні і запитали, чому я не приїжджаю. Я сказала: – У мене немає грошей на подальше лікування. – Як ні? Два дні тому надійшли гроші на наш рахунок від вашого імені. Так що завтра чекаємо.

Я дуже зраділа і відразу зателефонувала мамі, щоб теж її порадувати і сказала: – все таки Вадим знайшов всі гроші, щоб допомогти мені. – Ні донечка, це не він. Зараз приїдемо і поговоримо. Вони приїхали разом з Іваном Петровичем. Відразу сказали, що розмова буде довгою. Ми присіли і тоді вони все мені розповіли.

Виявилося Іван Петрович мій батько. Просто він був одружений, коли з мамою у них був швидкоплинний роман. Коли дізнався про мою появу на світ, то сказав, що буде допомагати. Дружини у нього не стало і він їздив продавати свій бізнес, щоб ближче перебратися до нас. А Вероніка виявляється моя зведена сестра і вона приїхала зі мною познайомитися, а оскільки я всієї правди не знала, вона нічого не сказала. Ось так моя сестра забрала у мене чоловіка.

Я благополучно закінчила своє лікування і у визначений термін народила дівчинку. Вона так сильно схожа на Вадима. Вадим з Веронікою поїхали за кордон, більше про них я нічого не знала.

Через рік, я познайомилася з чоловіком він один виховував дочку. Ми стали зустрічатися, а пізніше одружилися. Тепер у мене є чоловік і дві дочки. І я щаслива мама.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page