Тепер шкодую, що це зробила. Виходить, заради грошей, позбавила дітей хорошого батька

Ми з чоловіком  розлученні вже 3 роки. Є спільні маленькі діти. Синові 7, а доньці 5 рочків.

У шлюбі ми нажили велику простору квартиру та машину. Мені з дітьми залишив квартиру а собі забрав машину. Спілкувався з дітьми, регулярно приходив, допомагав по будь-яких питанях, у тому числі і грошима.

Розлучились ми через його зрадy. І хоча образа у мене була на нього велика, розійтися ми змогли мирно. Він почав жити з тією жінкою, а я вийшла на роботу в статусі розлученої з дітьми.

До пори до часу все було добре. На аліменти я не подавала. Була усна домовленість. Він купував дітям все що потрібно, і так грошей давав, скільки попрошу. Бувало, зовсім нічого не давав, так як були проблеми на роботі і з житлом.

Я розуміюче відносилася. Все-таки як людина він був непоганий. Забирав дітей з садка і школи, гуляв, ніколи не відмовляв мені в допомозі. Але через рік наші зустрічі стали відбуватися все рідше.

Я зустріла чоловіка. Ми стали жити разом і мого колишнього чоловіка це не влаштовувало. Він йому категорично не подобався. Чи не подобалося, що він живе в квартирі, на яку ми обидва заробляли, що діти до нього можуть звикнути. Загалом, почали лаятись.

Дійшло до того, що він зовсім перестав бачитися з дітьми, мотивуючи це тим, що у нього тепер є новий батько, а він їм не потрібен. Розмовляти на цю тему він відмовлявся. Гроші став платити зовсім маленькі, і мені довелося подати на аліменти.

Колишній чоловік як з ланцюга зірвався. Звинувачував мене у всьому. Говорив, що йому нема на що тепер жити, що мені потрібні тільки гроші, що я зіпсувала йому життя, загнавши в борги на кілька років.

На мої ж питання про те, чим я повинна годувати і на що утримувати наших дітей відповідав, що і так віддає мені більшу половину доходів. Ніби й справді, не розумів, як цього мало.

І тепер, ніби караючи мене, він зовсім перестав виходити на зв’язок. Змінив номер телефону та адресу. Я кілька разів дзвонила йому на роботу, але там навіть відмовляються покликати його, знаючи, хто дзвонить.

Діти сумують, запитують, де тато. А я не знаю, що відповісти. Тепер шкодую, що це зробила. Виходить, заради грошей, позбавила дітей хорошого батька. І як раніше допомагати і водити їх по гуртках і садкам ніхто не буде.

Мій новий чоловік відмовляється приймати на себе таку відповідальність, але і забирати виконавчий лист для мене не вихід.

Фото pixabay.com