«Тепер я найкрасивіша! У сукні, на підборах і з очима повними щастя». А ми всього лише губи навчилися фарбувати

До мене на курси краси прийшла дівчина. Така затиснута, забита і порожня. Хоча ні, не порожня, а спустошена.

На ній були джемпер, джинси і кросівки. Вона була по-своєму красивою. Незважаючи на волосся, зібране в пучок, облізлий манікюр і сумні очі. Вона була заміжня вже кілька років, але дітей у них не було. Їй було 30 років. Я запитала у неї, як і у всіх своїх учениць: «Чому ти хочеш навчитися?». А вона відповіла: «Хочу бути красивою і щасливою. Але, напевно, мені не до Вас. Хоча ні, я не знаю, чого хочу».

Курс був для себе, я називаю його «Сам собі Візажист». Ми почали займатися і розмовляти трохи на абстрактні теми. Працювала вона на хорошій роботі, заробляла пристойні гроші і їздила на дорогій машині, але вдома була виключно у вихідні, і то не завжди.

Згодом чоловік охолов, і стало менше ceксу. І квітів, і турботи, і розмов по душах. Щоб якось врятувати ситуацію, вона почала ходити на тренінги, але все виявилося марним. Одним з пунктів була я. Точніше мій курс, до мене її відправила подруга.

У перший день ми займалися з нею майже вісім годин. Велику частину часу проговорили. Вона розповіла мені про свої образи до батьків і чоловікові, розповіла і про труднощі на роботі. Я зрозуміла, що основними причинами її нещасть були: відсутність любові до себе і життя в чоловічих енергіях. Знаєте, це коли ви живете і намагаєтеся все вирішити самі. Нікого ні про що не просите, звалюєте всі труднощі і побут на себе, і претесь вперед, як кінь.

Я порадила їй змінити джинси на плаття, нафарбувати губи і почати ходити на роботу в такому вигляді. Вона дивилася на мене як на дуру. Вона мені про проблеми і чоловіка, а я про помаду. Після першого заняття вона стояла біля дзеркала і не вірила своїм очам. Бігала від одного дзеркала до іншого і говорила, що це не вона.

З кожним заняттям ми відкривали її з іншого боку. Вона розквітала. Ось ніби макіяж, а так змінює людину. В кінці я попросила її загадати бажання і застосувати хоча б частину моїх порад у своєму житті.

Читайте також: “Вбрались ви непрактично. Але в шафі зберігся одяг пoкiйнoї дружини. Не будете ж прибирати в хаті у цьому наряді”: Знайомство з новим залицяльником Віра буде згадувати усе життя

Через півроку вона написала мені, що чекає дитину. Повідомила мені однією з перших. Розповіла, що відносини з чоловіком налагодилися, і працює вона тепер до 17:00, та й батьків пробачила.

«Тепер я найкрасивіша! У сукні, на підборах і з очима повними щастя».
Але ж ми всього лише губи навчилися фарбувати