Тоді я ще не знав, що той вечір дуже сильно змінить як мене, так і моє життя. Настя відмовилася від моєї пропозиції. А через 14 років зустрів її прямо на дорозі і дякувати богу, що вона мені тоді відмовила

То був далекий 98 рік і я тоді підробляв далекобійником. Чому підробляв? На базі, де я працював, все було дуже нестабільно, і тому в кращому випадку замовлення з’являлися 2-3 рази в тиждень. В інший час працював на будівництві зі своїм двоюрідним братом.

Подобалася мені тоді одна дівчина, на ім’я Настя. Так що там подобалася, я на повному серйозі хотів прожити з нею все життя. Їй я теж симпатизував. Вечорами ми часто зустрічалися. Через три роки наших з нею відносин, я все ж, нарешті, зважився зробити пропозицію.

Підзбирав грошенят, запросив на базу відпочинку (єдину в нашому районі). Купив обручку, а також цукерки, квіти ну та інше. Заздалегідь туди з’їздив, всюди все сховав, підготовка була на вищому рівні. І ось, довгоочікуваний вечір, ми з Настею їдемо в пункт призначення. По прибуттю я включив романтичну музику, запалив свічки (в загальному все те, що роблять в такі моменти).

Тоді я ще не знав, що того вечора дуже сильно змінить як мене, так і моє життя. Настя відмовилася від моєї пропозиції, аргументуючи тим, що ми ще молоді, і багато ще з ким я захочу зустрічатися, а її кину. Скільки я їй не доводив, що цього не буде, нічого не вийшло. А через пару днів і зовсім, вона запропонувала розбігтися, сказавши: «Ти ще знайдеш свою кохану, а я свого. Повір, ми ще молоді, і коли буде дитина, буде вже пізно розлучатися».

Після розставання я ще пару тижнів частенько випивав, був в депресії, а потім сказав собі: «Ну да ладно, може вона має рацію. Що я тут ною?». І почав далі жити, не відвертаючи минуле. І ось найцікавіший момент.

Через 14 років (2012 рік) після моєї невдалої пропозиції, я їхав з рейсу додому. На той час я вже працював далекобійником на себе, була відмінна фура Volvo, замовлення перли і перли. Бачу вдалині невелику пригоду (кожен день на них натикався в рейсах). Багато зупинилися допомогти, і я вирішив не залишатися осторонь. Коли я підійшов до епіцентру подій, під’їхала ще одна машина (Рено Логан). З неї вийшов мужик, років тридцяти п’яти, і та сама моя колишня Настя!

Земля кругла. Кілька разів перекинулись поглядом, потім вона підійшла і сказала «Привіт», і ми розійшлися. Але знаєте, вона вже не виглядала так молодо, як тоді. Втратила ту свою красу, в яку я по вуха закохався. Напевно, добре, що ми тоді не одружилися. У мене зараз своя сім’я, і ​​я щасливий.

Фото ілюстративне з вільних джерел