Той телефонний дзвінок врятував мені життя

Якось я домовилася з подругою піти погуляти. Вже збиралася виходити з дому, але мене зупинив телефонний дзвінок. Я задумалася, чи підходити до телефону, так як вже спізнювалася. Але все ж вирішила відповісти.

Дзвонила подруга, з якою ми повинні були зустрітися. Вона вирішила перевірити, чи вийшла я вже з дому. Ми поговорили кілька хвилин, і я вирушила на зустріч. Джерело

Коли я вийшла з будинку, то побачила разючу картину біля своїх воріт. Машина, що їхала на високій швидкості, не впоралася з керуванням, заїхала на тротуар, врізалася в паркан і знесла його.

Читайте також: Я весі рік чекала, коли ж здійсниться передбачення старої циганки, а збулось воно за 30 хвилин до Нового року

Тільки по щасливому випадку нікого не виявилося на шляху. Якби я вийшла на кілька хвилин раніше, я б безсумнівно опинилася під колесами цієї машини.

Ось так телефонний дзвінок, який мене затримав у будинку, врятував мені життя. З цього я зробила висновок, що якщо вас відволікають, то слід не засмучуватися, а прийняти це як знак.