fbpx

Товстянка – справжній магніт для грошей, тому ця рослина має бути в кожному будинку. Головне її правильно посадити, ось як саме

Деякі рослини притягують щастя, любов і процвітання. До таких відноситься Товстянка, або грошове дерево. Експерти пропонують кожному виростити рослину, яка допоможе позбавитися від проблем з фінансами. Важливо посадити її самостійно, а не купувати готове, що вже пустило коріння.

Товстянку найкраще «вкрасти». Пару листочків можна відщипнути від будь-якої рослини, адже їх часто виставляють в організаціях. Вважається, що краще всього приносять гроші в будинок паростки, взяті в місцях, пов’язаних з фінансами: кабінет бухгалтерії, банку, магазин. Листочки принесіть додому і поставте в ємність з водою, поки рослина не пустить коріння.

Як правильно садити рослину

Правила посадки прості. Для початку потрібно підготувати грунтову суміш, дренаж та горщик. На дно горщика потрібно кинути декілька монет.

Садити грошове дерево в землю потрібно при зростаючому Місяці, примовляючи:

«Деревце наливається силою, коріння у землю пускає. Як коріння за монети вчеплюється, так і не буде у мене проблем з грошима».

Читайте також: Часник і вuно: домашній засіб, який покращить обмiн рeчовин і швидко допоможе впоратися із зaйвою вaгою

Поливайте деревце настояною на монетах водою під час зростаючого Місяця, а також не забувайте підгодовувати, говорити добрі слова і доглядати за нею, стираючи з листя пил. Закликайте Толстянку залучати у ваш будинок грошову енергетику.

Поряд з посадженою рослиною можна покласти символи багатства: купюру, гаманець, китайські монети або грошову жабу. Товстянка здатна зацвісти, і тоді можна очікувати великої грошової удачі.

You cannot copy content of this page