fbpx

“Тою іншою” у нього виявилася подружка нашої старшої дочки, вони разом навчаються в університеті

Весна – це  підліток капризний, один день сяє сонечком ясним, а другий день похмурий, злий, снігом та дощем посипає.

В таку капарну погоду шпандьору я на роботу. Настрій такий собі, іду думаю, як би зашарилася в кабінеті і ніхто мене не чіпав.

Але, «індик думав, фіртка припакувала», прийшла панянка на консультацію, історія з життя.

Звати клієнку, Марійка 45 років, одружена,  двоє дівчаток, молочна дівчинка потребує особливого догляду. Клієнтка в стані розлучення, на стадії розподілу майна.

Вона з чоловіком була одружена. Я на роботі і по медперсоналу ходжу з молодшою донечкою, Оксаною, стараюся. Чоловік часто їздить за кордон, він водій фури.

Купили квартиру в новій будові, зробили ремонти, життя протікало своїм чередом.

Нічого не передбачало біди, але як в американських серіалах чоловік повідомив мене, що подає на розлучення.

Ні сварок, ні загулів чи пропадання серед ночі не було, а романтичні ситуації в нас були, брали машину, їхали відпочивати від дітей, за місто, на море.

Шанувальницею, “дусею”” виявилася подружка нашої старшої дочки, вони разом навчаються в університеті …

Розлучення вів інший адвокат, а розподіл майна відмовився супроводити. Чоловік претендує на квартиру, яку вони купили в новобудові.  Вони продали стару квартиру в якій проживала клієнтки мати.

Клієнтка успадкувала квартиру і вони прийняли рішення купити нову більшу та з комфортним для проживання з гарною інфраструктурою.

Він пояснює тим, що продана квартира коштувала мало, то була малосімейка. Різницю грошей він вклав, плюс ремонти, меблі, позбирав квитанції, ремонти робила бригада з будівельного магазину, хоча клієнтка заперечує, що ремонти робили її родичі. В договорі зазначена сума досить велика по любих розцінках.

Чоловік пропонує їм переїхати в стару його однокімнатну квартиру. Та буде допомагати дочці, яка потребує догляду.

Дивне  штука життя.

Історія Вікторії Соняшник, написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Фото, Олександри. 2018р.

You cannot copy content of this page