Три кімнатні рослини, які володіють потужними магічними здібностями

Експерти в галузі езотерики розповіли про те, що деякі кімнатні рослини володіють потужним енергетичним полем і їх можна сміливо назвати чарівниками, які приносять користь.

За словами експертів, представлені нижче кімнатні рослини володіють магічними здібностями і їх корисно тримати вдома:

Алое Вера

Ця кімнатна рослина володіє місячною і марсіанською природою. Вона не тільки наділена цілющими властивостями, але і може діяти магічно. Алое захищає господарів будинку від поганих і негативних впливів, а також від нещacних випaдків. З цією метою цю рослину корисно ставити в дитячій кімнаті і майстерні, особливо якщо доводиться працювати з небезпечними інструментами або речовинами.

Сенполія (узамбарська фіалка, кімнатна фіалка)

Має місячну природу. Створює в будинку духовну атмосферу. Необхідно ставити там, де збирається вся родина, це допомагає налагодити гармонію і духовність у відносинах. Крім того, фіалка кімнатна оберігає житло від будь-якого негативу. Її також рекомендується ставити на вікна, особливо ті, що виходять на фасад будинку.

Читайте також: Приберіть ці квіти з будінку, вони приносять тільки біду і нещастя

Красула (грошове дерево, товстянка)

Грошове дерево є відомим талісманом на грошову удачу і багатство. З цією метою його рекомендується ставити ближче до робочого місця. Крім того, рослина допомагає зберегти в родині мир, гармонію і затишок. Для цього її ставлять у вітальні або на кухні. Щоб привернути удачу, рекомендується ставити грошове дерево на вікно фасаду житла або при вході.