Три обряди на Івана Купала, які допоможуть знайти кохання, удачу і гроші

Іван Купала – це день сили, в який сила природи допомагає нам прибрати непотрібні прив’язки, позбутися від проблем в самих різних сферах життя, набути впевненості в собі. Обряди, описані далі, допоможуть прискорити цей процес.

Обряди на любов

Обряд зі свічкою. З давніх-давен дівчата і жінки читали змови на любов, проводячи простий обряд з червоною свічкою. Вони ставили на блюдце свічку, запалювали її і чекали, поки з неї почне капати віск.

Як тільки це почне відбуватися, потрібно прочитати слова: «Стане свічка, але не розтане віра моя в любов. Так подарує мені матінка-природа чоловіка, щастя і віру в світле почуття. Амінь». Після цього не гасіть свічку, а дайте їй ще погоріти кілька хвилин.

Обряди на гроші і удачу

Обряд на гроші і успіх у фінансових справах, в роботі. В ніч з 6 на 7 липня покладіть кілька монеток в стакан з водою, а потім поставте його на підвіконня до ранку. Вранці візьміть монетки і покладіть їх в гаманець, але окремо від інших. Одну можна покласти собі, інші – близьким людям. При цьому важливо вимовити: «Іван Купала, для тебе я вночі монетки викупала. Тепер вони чисті, допоможуть врятувати від злиднів».

Обряд на удачу. Увечері на Івана Купала прийміть душ або ванну. У цей момент скажіть: «Змиваю минуле, нове приймаю. На Івана Купала життя своє змінюю». Важливо уявити, як все погане йде геть, а все хороше приходить з чистою водою. Після цього найпростішого обряду удача буде частіше рятувати вас від проблем.