fbpx

Три обряди на щастя, кохання та удачу, які потрібно провести 2 серпня, саме в День пророка Іллі

У святковий день, названий Ільїним, кожен зможе знайти щастя і взаєморозуміння завдяки обрядам. Їх проводять споконвіку, щоб в житті не було місця самотності і розбіжностей з близькими людьми.

Ільїн день – це народне свято, названий так на честь пророка Іллі. 2 серпня дотримуються безліч традицій, завдяки яким отримують заступництво з гори, залучають щастя і процвітання. Ось кілька обрядів, які допоможуть зміцнити любов і знайти своє щастя.

Обряд на любовь 2 серпня

В день свята самотні серця зможуть залучити в життя щастя взаємної любові, якщо звернуться до мудрості предків. У колишні часи на Іллю-пророка залучали любов, плетучи вінки і відправляючи їх за течією річки. Польові квіти і трави дбайливо зривали і під час плетіння примовляли:

«Самотність по воді пускаю, водою чистою з себе все зло змиваю. Як вінок мій за горизонт спливе, так і щастя на поріг прийде».

Для того, щоб любов не пройшла повз, в будинок приносять свіжий букет польових ромашок і ставлять на підвіконня.

Обряд на щастя на Іллю-пророка

В день свята знайти щастя і взаєморозуміння в особистому житті вийде, якщо приготувати смачний обід чи інше частування, яке припаде до смаку всім домочадцям. Під час приготування страви примовляють:

«Любов у серцях розпалюю, гармонію в сім’ю впускаю. Як з турботою приготоване всім подобається, так і щастя в дім прийде, а негаразди пропадуть, за сім морів від нас підуть».

Частування важливо розділити між усіма членами сім’ї і з’їсти без залишку.

Обряд на щастя в Ільїн день

Залучити в життя щастя допоможе простий обряд на благополучні зміни. Для цього звертаються до самого Іллі-пророка, просячи його позбавити від негараздів і бід, вказати шлях до щастя і подати знак. Прохання пишуть на аркуші паперу і пускають по воді. У наступну добу намагаються запам’ятати кожну деталь, а також аналізують сни, щоб отримати вказівку і скористатися милістю вищих сил.

You cannot copy content of this page