fbpx
Життя

Три роки тому від мене пішла дружина, швидше за все до іншого. Вела брехливий стиль життя зі мною

Має бути нормальне спілкування, щоб дитина навіть на відстані відчувала, що в неї є обоє батьків, вони спілкуються і піклуються про неї.

Три роки тому від мене пішла дружина, швидше за все до іншого. Вела брехливий стиль життя зі мною. Або в інше найкраще для неї життя пішла створювати.

У нас на той момент була дворічна дочка.

Мої спілкування з дочкою були дуже рідкісними, постійні причини колишньої дружини та тещі створити у цьому проблеми.

Не скажу, що мати доньки ну дуже погана, просто припустилася у своєму новому житті великої помилки, через що дочку віддали батькові.

Не розказуватиму читачам деталі, чому ухвалили таке рішення. Для мене навіть зараз не зрозуміло, як так, трирічна дитина, якій начебто здебільшого потрібна мама, спокійно, з великим бажанням перейшла жити з батьком, і за мамою навіть не скучає.

Адже дитину в цьому віці складно купити чимось, щоб вона проміняла турботу мами. Що мало статися в тій родині, де мама, бабуся, прабабуся, тітки та дядьки, щоб дочка жила з татом і навіть не скучала?

Я живу та виховую дочку один. Я зовсім не налаштовую дочку проти мами. Зараз дочці вже п’ять років, і я два роки намагався налагодити їхні відносини, але безуспішно.

Просив дочку самій дзвонити чи відповідати на дзвінки мами, нагадувати про свята, але якщо я цього не робив, то й донька не згадувала.

Спілкування мами з дочкою згодом стали дуже рідкісні, 4-5 дзвінків на місяць.

Та й розмова не складається, тому що мама не може або не бажає знайти цікавих тем для розмови.

Прості питання, як справи. Про спілкування бабусі та прабабусі з онукою я просто мовчу. Їхня любов проявляється у реагуваннях на фотографії онуки, думаючи, що дитина дивиться кількість дивиться інтернет мережі і захоплюється цим.

Я намагався допомогти колишній дружині у спілкуванні з дочкою, але…

Завдяки спеціалістам, я зміг розібратися в поведінці дочки і поведінці матері. Заспокоївся. І я радий, що для доньки я головна людина.

Тепер можна подумати і про супутницю в житті, яка зможе стати подругою дочки.

Звичайно, це одиничний випадок, але все ж таки є.

Тут багато хто пише, що мамам у таких випадках потрібно налагодити спілкування з колишніми чоловіками. Я згоден з цим.

Має бути нормальне спілкування, щоб дитина навіть на відстані відчувала, що в неї є обоє батьків, вони спілкуються і піклуються про неї.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page