Три роки тому він закрутив роман на роботі з молодою дівчиною, а сьогодні мені подзвонили і повідомили, що у мого чоловіка є друга сім’я і навіть більше

Я дуже люблю свого чоловіка, а він мене, але останнім часом я почала помічати, що він чомусь занадто стурбований, став нервовим, іноді міг навіть накричати на дітей.

Я не могла зрозуміти, в чому справа, а коли запитала у чоловіка, то він мені відповів:

«У мене великі проблеми на роботі».

Я і заспокоїлася. Джерело

Але час йшов, а у нас вдома краще не ставало, і тільки я вирішила серйозно поговорити з чоловіком, як пролунав дзвінок по телефону і мені незнайома жінка сказала:

«А ви знаєте, що у вашого чоловіка є друга сім’я? У нього там син Миколка».

І жінка поклала трубку.

Я не могла повірити в те, що мій чоловік мене зрадив, я не могла дочекатися його з роботи, і коли він прийшов, то я запитала у нього прямо:

«Коханий, а хто такий Миколка?».

Чоловік не чекав від мене такого питання, він почав щось говорити, але я нічого не могла зрозуміти. І тоді я йому сказала, що якщо він зараз сам не розповість мені правду, то я її дізнаюсь сама.

Тоді чоловік сказав, що три роки тому він закрутив роман на роботі з молодою дівчиною.

Вона зaвaгiтніла, але мій чоловік їй сказав, щоб вона зробила абopт, сказав, що не збирається кидати свою сім’ю, що він дуже любить мене і своїх дітей, але вона вирішила прив’язати мого чоловіка дитиною.

Вона наpoдила хлопчика, але вона погана мати, так що мій чоловік не хотів, щоб його дитина була сиротою.

Я не могла повірити в те, що це відбувається в моїй родині.

Я пробачила чоловіка, я його дуже кохаю і знаю, що він мене теж, але ще у нас були діти, дівчатка і спати не лягали, поки тато, саме тато не розповість їм якусь історію.

Одного разу я зустрілася з подругою, з якою не бачилася після закінчення інституту, вона працювала в дитячому будинку.

Ми йшли з нею і вирішили зайти в кафе, і я побачила, як мій чоловік сидить поруч з хлопчиком, якому було років п’ять, я зрозуміла, що це і є син мого чоловіка.

А моя подруга сказала мені:

“Ось при живих батьках і сирота”, і показала на мого чоловіка і хлопчика.

І вона мені розповіла, що мама хлопчика відмовилася від нього, вона вийшла заміж і виїхала в іншу країну жити, а у батька своя сім’я, ось і виходить – батьки живі, а дитина сирота.

Ми з подругою посиділи, потім вона пішла, а я встала, підійшла до чоловіка і запитала:

«Дорогі мої чоловіки, а чи не час вам повернутися додому?»

Коля на мене подивився і я побачила в його очах стpaх, нерозуміння, а коли я посміхнулася, то він розплакався, підбіг до мене, обійняв і сказав:

«Мамочко, я знав, що ти мене забереш додому!».

Я обійняла хлопчика і зрозуміла, що я його більше нікому не віддам.

Ми його всиновили з чоловіком, тепер у нас троє дітей, дівчата дуже полюбили Миколку. А ця дитина тепер найщасливіша дитина в житті.

Я зустрілася з бабусею Колі, і вона мені розповіла, що її дочка ніколи й не любила мого чоловіка, а Миколку, так вона взагалі ненавиділа.

Читайте також: Люба проводжала Андрія в армію, ні разу не поцілyвавшись з ним, чекала два роки. А він, виявляється, познайомився з дочкою полковника

Зате тепер у нашого сина є люди, які його дуже люблять.

Минуло дуже багато років, дівчатка виросли й повиходили заміж, у них все добре, син закінчує медичний інститут, ми дуже пишаємося нашими дітьми.

Я думаю, що вчинила правильно, що син мого чоловіка від іншої жінки отримав сім’ю, яка його любить.

Не можуть діти при живих батьках бути сиротами, це великий гріх.