Три рослини для офісу, які приносять удачу та достаток

Рослини в офісі здатні не тільки розбавляти атмосферу і чудово очищати повітря, але і захищати від пилу і токсинів.

Є ще й магічна дія кімнатних рослин: вони притягують сприятливу енергетику і допомагають компанії і колективу розвиватися, досягаючи успіху.

Експерти назвали кілька кімнатних рослин, які неодмінно повинні знаходитися в офісі. Вони допомагають досягти успіхів у діловій сфері.

Лавр благородний. Ця рослина красива і дуже корисна. У народі її називають «офісним лікарем», оскільки ефірні олії, що містяться в листі цієї рослини, позбавляють від головного болю, дезінфікують повітря, знімають втому і напругу при роботі за комп’ютером. Плюс до всього, лавр благородний приносить своїм господарям успіх і визнання.

Драцена. Ця кімнатна рослина з давніх часів вважається деревом везіння та успіху. Існує думка, що завдяки потужній енергетиці драцени досить швидко вдається досягти стабільного прибутку в бізнесі. Крім того, ця рослина наділяє співробітників офісу оптимізом і впевненістю в собі.

Читайте також: Орхідея – сильний жіночій оберіг, який позбавить від багатьох проблем! Головне – правильно обрати колір

Кактус. Вважається, що кактус залучає гроші, нанизуючи їх на свої колючки, і при цьому відганяє неприємності. Ця рослина вважається символом удачі, а також активним борцем з негативною енергетикою недоброзичливців і конкурентів. Плюс до всіх своїх позитивних якостей кактус відмінно стабілізує атмосферний фон, захищаючи від шкідливого впливу офісної техніки.