fbpx

“Це була помилка, вона нещаслива в шлюбі”: у ЗМІ потрапили нові подробиці сімейного життя Меган Маркл і принці Гаррі

Батько герцогині Сассекської Меган Маркл, Томас, зробив скандальне зізнання: він заявив, що його дочка нещаслива у своїй новій ролі – дружини принца Гаррі.

«Я дуже добре знаю свою дочку. Розглядаючи її фотографії, що з’являються в ЗМІ, я розумію, що їй погано. Я бачу це по її очах. І ще – по її усмішці. Я спостерігав, як вона усміхається все життя – з тих пір, як вона була дитиною. І мені дуже не подобається та посмішка, яку можна побачити на її обличчі тепер. Це не просто штучна, це «приклеєна» посмішка. Це мене дуже турбує. Я думаю, вона так виглядає тому, що не витримує пресингу від свого нового життя – дружини принца», – заявив Томас.

Як розповів Маркл, незважаючи на те, що після весілля його дочка не проявляє ніякого бажання з ним спілкуватися, він твердо має намір найближчим часом прилетіти з Мексики в Лондон, щоб розібратися особисто, що відбувається з Меган насправді. Томас повідомив, що не розраховує на королівську гостинність.

Читайте також: Кейт Міддлтон все ж програла модну битву Меган Маркл (фото)

Підозри Томаса з приводу того, що члени королівського сімейства не зрадіють його приїзду, зовсім не безпідставні. Однак Маркл сам зробив все, щоб зіпсувати з ними стосунки. Ця історія почалася ще до весілля Меган: спочатку він за солідну суму погодився інсценувати нібито випадкову зйомку папараці зі своєю участю, що, за чутками, викликало незадоволення Єлизавети.

Потім він в останній момент відмовився приїхати на весілля дочки, щоб повести її до вівтаря, пославшись на перенесену ним опеpaцію. Після весілля Томас почав роздавати інтерв’ю, в яких дозволив собі обговорювати принца Гаррі, його політичні погляди, а також особисті плани доньки та її чоловіка, на що він не мав ніякого права. А потім ще додумався публічно розкритикувати королеву. Так що немає нічого дивного в тому, що Меган тепер не рветься бачити свого батька.

Джерело.

You cannot copy content of this page