fbpx
Життя

Це було для мене дивно, але я не лізла не в свою справу. Я навіть перший рік не знала, як звуть його колишню дружину. Знала, що вона теж заміжня і все. А ось їй до мене була справа виявляється

До зустрічі зі мною він був розлучений вже кілька років. В нього є син, з яким він зустрічається по вихідних. Ми одружились, це мій перший шлюб, його другий. Вже живем три роки.

Ні причин розлучення, ні його колишню сім’ю ми не обговорювали. Я навіть не знала, скільки він витрачає туди. Знала точно, що за виконавчим листом і так допомагає. Я спочатку не хотіла нічого знати, щоб не морочитися і не створювати самій собі проблеми. Він просто ходив, бачився, гуляв на нейтральній території з сином. Навіть на день народження дитини він ходив з ним окремо. Тобто, дитина з мамою та іншими родичами і дітьми справляли, а на наступний день він водив сина кудись в кафе.

Це було для мене дивно, але я не лізла не в свою справу. Я навіть перший рік не знала, як звуть його колишню дружину. Знала, що вона теж заміжня і все. А ось їй до мене була справа виявляється. На моїй сторінці під фото час від часу стали з’являтися неприємні і принизливі коментарі.

Я закрила сторінку і ніби забула, але потім мені почали приходити смс. Просто образливі повідомлення від незнайомих людей. Довелося навіть номер змінити. Потім взялися за поштову скриньку. Почали підкладати туди всякі неприємні речі. Я вже думала і камеру встановити.

А потім, ми якось випадково з чоловіком зустрілися в магазині з матір’ю його дитини. І я все зрозуміла. Ми з цією жінкою раніше разом працювали. Дружили, сміялися, разом ходили на обід і спілкувалися. Це була безтурботна, тендітна дівчина, зі своїми заморочками, але незлоблива. Зараз же переді мною стояла недоглянута тітка з таким пригніченим поглядом, що мені стало не по собі.

Побачивши мене вона скривилася, мало під ноги мені не плюнула і процідила крізь зуби чоловікові: «як ти тільки зв’язався з такою». Я була приголомшлива, що не знайшла, що і відповісти. Чоловік же спокійно відповів, що це не її справа, і ми пішли. Тут-то мені і стало цікаво, що до чого.Чи давно вона знає про мене взагалі.

Чоловік розповів що так, давно, що вона була проти ще нашого весілля. Вважала, що, будучи колись моєю подругою, він не повинен на мені женитися. Ображала мене і розповідала безглузді речі. Говорив, що вона все ще вважає його і дитину своєю власністю, вимагає звіт про кожну проведену з ним хвилину, контролює і навіть без свого дозволу не дозволяє морозиво купити. Якщо потім про це дізнається, дитину може місяць не давати бачити. Всі рішення про зустрічі були через суд, так як вона взагалі не хотіла йти на контакт.

Було дуже неприємно все це чути, навіть не очікувала, що життя так сильно змінить її. При цьому чоловік заперечує, що вона може робити пакості, що їй не до того, що вона не опуститься так низько, та й доказів немає. А ось я так не думаю. Вона сидить вдома, новий чоловік її повністю утримує. Може їй нудно? Вона і розважається.

Навіть не віриться, що люди стають такими озлобленими. Боюся, що проблеми з нею тільки починаються. Хоча і не розумію, за що сваримося.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page