«Це найбільша боротьба в моєму житті»: брати Кличко розповіли про реалії війни

Зірка українського боксу Володимир Кличко розповів про гірку реальність війни з армією Путіна. Колишній чемпіон світу у важкій вазі мер Києва Віталій Кличко та його брат взяли до рук зброю, щоб відбити російський конвой, який наближався до столиці. Вони заявили, що готові віддати душу лише за захист рідної землі.

Тепер 45-річний спортсмен закликав Росію ізолюватися від усіх спортивних змагань і попередив, що українські жінки та діти гинуть від агресії країни. Він закликав керівні органи йти по стопах Міжнародного олімпійського комітету (МОК), який рекомендував уряду заборонити російським і білоруським спортсменам брати участь у міжнародних змаганнях.

Днями Кличко оприлюднив відео, на якому показано його поїздку в пологове відділення Києва, де з початку російського вторгнення народилося 82 дитини. У записі він сказав: «Життя триває. Тільки в цій лікарні з початку війни народилося 82 дитини. З’являється все більше українців». Він попередив мешканців про масштаби втрат серед мирного населення від початку вторгнення.

Кличко сказав Daily Mirror: «Бокс – це спорт. А тут війна йде, і гине наш народ. Навіть під час цієї розмови з вами невинні жінки, діти та мирні жителі стикаються з бомбами, ракетами та гіркою реальністю війни. «Люди кажуть, що це найбільша боротьба в моєму житті, і я погоджуюся, що дуже сумно бачити, наскільки страшна війна».

«Я закликаю всіх міжнародних партнерів дивитися сьогодні цю трагедію в Україні та цю безглузду війну, в якій не буде ні переможців, ні переможених».

«Я просто хочу вам сказати, що ми повинні залишатися єдиними проти цієї агресії, цієї російської агресії. Не дозволяйте цьому продовжуватися в Україні, не дозволяйте цьому статися в Європі та світі. Об’єднані ми сильні. Підтримуйте Україну, дякую».

Раніше брат Володимира Віталій заявив CNN: «Нас не цікавить сила російської армії, ми готові воювати. І ми готові віддати життя за свою країну і наші сім’ї, тому що це наш дім. Це наше майбутнє, і хтось хоче прийти до нас і вкрасти у нас наше майбутнє».

Віталію також сподобався дивовижний і величезний патріотичний рух українців. Старі люди, лікарі та актори взялися за зброю, щоб створити цілу армію. Він додав: «Ми зустрічаємося з однією з найсильніших армій світу. Бажання бути незалежними для нас є головним пріоритетом. І ми захищаємо наші сім’ї, наше місто, нашу країну і наше майбутнє».

«Зараз відбувається великий патріотичний рух. Навіть старі люди допомагають, уявляєте? На допомогу приходять лікарі, актори, багато професій, які ніколи не очікували воювати, зберігати зброю. Вони приходять до нас, вони готові воювати. Це чудово”.

Спроби евакуювати мирних жителів зі зруйнованого Маріуполя та доставити продукти харчування, воду та ліки досі не увінчалися успіхом, а умови у стратегічному місті з населенням 430 тисяч людей погіршилися. Люди отримують воду з струмків або від танення снігу.