Ці 3 кімнатні рослини притягують гроші і багатство в дім, як магніт

Ці кімнатні рослини маловідомі. Але по фен-шуй, якраз вони і найсильніше притягують в дім достаток, благополуччя і багатство.За матеріалами:Сlutch

Здавна вважається, що для достатку в домі потрібно вирощувати грошове дерево, мирт або лавр. Проте ці кімнатні квіти досі залишалися прихованою таємницею. Тепер же ми поділимося інформацією про те, які рослини згідно фен-шуй найсильніше притягують багатство.

Кімнатні квіти, які випромінюють сильну грошову енергію: ТОП-3

1.Аукуба японська

Ці кімнатні квіти відомі в Японії. Там, на своїй батьківщині, їх називають «золотим деревом». Вони здавна в традиції фен-шуй використовуються для того, щоб залучати достаток. Вважається, що аукуба чудово сприяє просуванню по кар’єрних сходах. Успіх прийде швидко і принесе постійне, і істотно збільшення доходу.

Читайте також:Господи, благослови цей день і оберігай нас сьогодні своєю силою. Дуже сильна Молитва! Промовляйте її щодня, перед виходом з дому

2.Гінура

А ці кімнатні квіти здатні нейтралізувати негативну енергетику, яка заважає процвітанню сімейного благополуччя. Згідно фен-шуй, вони збирають на собі весь негатив і поганий настрій, приносять успіх у справах, вигідні угоди, роблять можливим отримання дуже перспективної роботи, збільшують грошовий дохід.

№3 Маранта

Ці кімнатні квіти теж впливають на мешканців будинку: підвищують їх впевненість у своїх силах, здатність нестандартно мислити, призводять до виникнення ділової жилки.

Фен-шуй говорить, що бізнес з цими рослинами йтиме чудово. Людина зможе домовитися з ким-завгодно і укладатиме тільки самі прибуткові угоди.