Ці 3 речі в жодному випадку не можна позичати. Разом з ними ви приносити додому біди та нещастя

Текст підготовлено спеціально для інтернетвидання osoblyva

Довіряти прикметам чи ні – особиста справа кожного з нас. Але слід врахувати, якщо вона передається з покоління в покоління – вона підтверджувалась не один десяток разів і до неї варто таки прислухатись.

Наші предки були твердо переконані, що ці три речі в жодному випадку не можна позичати.

Сіль

Досі важко пояснити, чому сіль наділють такими магічними властивостями і чому вона має такий сильний вплив. Швидше за все через її енергетичні властивості.

У звичайному вигляді вона не несе жодних загроз, але варто комусь позичити її, як у тієї людини починаються проблеми на всіх фронтах. Тому, наші предки твердо були переконані, що не варто випробовувати долю. Краще вже перетерпіти, поїсти несолону страву, адже потім доведеться переживати розрив у стосунках чи звільнення з омріяної роботи.

Посуд

Як і сіль, має дуже сильну енергетику. Посуд назавжди прив’язується до того, хто придбав його в магазині. Саме тому в сім’ях, які шанують традиції і вірять у прикмети, заведено для кожного члена сім’ї мати свій власний посуд. Їжу взагалі не вживають із загального посуду.

Причина такої прикмети проста — від того, хто позичив чужий посуд, удача відвернеться. А якщо такий посуд взагалі не повернути господарю, то вже через деякий час на ваш дім і зовсім може зійти прокляття, яке потім дуже важко буде зняти.

Читайте також: Гороскоп на 18 лютого: день буде продуктивний, а декого зі знаків Зодіаку чекає успіх

Одяг

Наші предки не вбачали в позичанні одягу нічого поганого. Все-таки натуральна тканина не дуже вибаглива і дозволяє носити одяг довго, а також передавати його від покоління до покоління. Проте, зараз сучасному одязі стали часто використовувати нитки зі штучних матеріалів. Саме через них більше не варто позичати у чужих людей одяг.

Найбільш небезпечне, що ви можете взяти в іншої людини — взуття. в ньому найбільше збирається негативної енергії.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням