Ці 5 кімнатних рослин, принесуть у ваш будинок любов, гроші та удачу

Ці 5 кімнатних рослин, принесуть у ваш будинок любов, гроші та удачу.За матеріалами:Gazeta

Кімнатні рослини потрібні в будинки не тільки для краси та відчуття затишку. Вибравши певні види, можна притягнути кохання, удачу та збільшення фінансів. Це відбувається завдяки надзвичайній енергетиці цих рослин.

1.Спатифіллум або “жіноче щастя” називають найвдалішою рослиною для родини.

Якщо в твоєму будинку живе спатифіллум – можна не побоюватися жіночої самотності. Легенда стверджує, що це кімнатна рослина має воістину чарівну силу: одиноким дівчатам допомагає зустріти судженого, заміжнім – налагодити стосунки в родині, а тим, хто мріє про дітей, дарує радість материнства.

Читайте також:Що цікавого розповість про жінку місяць її народження

Правда, сама по собі ця рослина ніяких чудес не робить. Щоб вона стала чарівною, необхідно ретельно і з любов’ю за нею доглядати. Тільки в дбайливих руках спатифіллум розквітне. А вже якщо на ньому з’явився квітка – будьте впевнені: ваше найзаповітніше бажання обов’язково збудеться!

2.Китайська троянда, або гібіскус не дає зів’янути любові і пpиcтpacті протягом довгих десятиліть.

3.Товстянка (Crassula), але найчастіше використовується назва «Грошове дерево». Листки товстянки дуже схожі на копійки, звідси і назва «Грошове дерево». Багато людей вірить, що коли в домі є грошове дерево, то сім’я житиме у достатку і благополуччі.

Згідно з фен-шуй, воно знімає з господаря грошовий тягар і гроші починають текти в його бюджет самі собою.

Вважається, якщо господар товстянки не впорається з доглядом за нею і рослина засохне, то йому не варто чекати багатства найближчим часом. Доглядати за нею легко – це рослина дуже невибаглива. Потрібно лише посадити товстянку у відповідний горщик невеликого розміру.

4.Фіалки здатні поліпшити матеріальне благополуччя і стан здоров’я. Ще вони приносять відданість і прихильність.

5.Антуріум відповідає за щастя й удачу: його власнику все вдається легко, хороші пропозиції самі течуть в руки, а погане обходить стороною. Його ще називають “чоловіче щастя” за можливість повертати “чоловічу силу”.