fbpx

Ці дії притягують злидні: що не можна робити з грошима

Наші предки дотримувалися певних заборон, щоб зберегти фінансове благополуччя.

Наприклад, не можна було рахувати гроші після заходу сонця. Тоді вірили, що той, хто перерахує гроші увечері, матиме серйозні матеріальні проблеми. Мовляв, гроші, пораховані вночі, розлетяться вдень.

Підбирати гроші на вулиці

Вважалося, що знайдені на перехресті гроші перекладають проблеми попереднього власника на нового. Тож монетки на перехрестях ніхто не підбирав. Більше того, енергетика перехрестя вважалася дуже негативною, а монети могли ввібрати негатив у себе.

Класти копійки на стіл

Висипання монет на стіл віщувало сльози та бідність. У це вірили наші прабабусі. Вірили навіть у те, що монети на кухонному столі швидко витратяться на їжу, простіше кажучи – їх проїдять. А якщо їх залишити на столі до ранку – загрожує серйозними втратами.

Сумка з гаманцем на підлозі

Ставити таку сумку на підлогу – неповага до грошей та своїх заощаджень. Вважалося, що гроші можуть покарати людину. Також вважали, що якщо таку сумку поставили на підлогу, то гроші залишатимуть сім’ю.

Вийти з порожнім гаманцем

Ще один прояв неповаги до грошей. Притягує бідність та нещастя. Саме з того часу люди почали заводити “щасливі купюри” та “монети”. Вона мала притягувати до себе гроші. Такі гроші ніколи не витрачали, а вони своєю чергою робили гаманець не порожнім.

Дати в борг у понеділок

Повернені гроші підуть на дріб’язкові витрати. Також предки вірили, що давши в борг у понеділок, ви самі станете заручником ситуації та попросите у борг.

Відразу витратити гроші

Не можна відразу витрачати прибуток у перший день. Важливо, щоб гроші побули вдома щонайменше одну ніч.

Красуватися грошима

Показуючи оточуючим пачки грошей, ви витрачаєте свій успіх. Більше того, ви притягуєте заздрість та негатив. А гроші, як ми знаємо, люблять тишу.

You cannot copy content of this page