fbpx

Ці імена перетворююті жінок на справжніх фурій. Не жартуйте з цими дамочками

Деякі жіночі імена деколи роблять з своїх власниць справжніх фурій, якщо вони не навчаться контролювати не найкращі риси свого характеру.

№1 Варвара
Такі жіночі імена, як це, наділяють свою володарку сильним характером і безкомпромісністю. Варвара завжди стоїть на своєму і ніколи не здає позицій, навіть якщо вона відверто не права. Ні, вона завжди буде гнути свою лінію. Джерело

До того ж, Варвара може не соромитися у словах. Якщо щось не по її, ця жінка може запросто все висловити прямо в обличчя. Так, це буде правда, але зовсім не прикрашена, а тому особливо болюча. Найбільше від прямолінійності Варвари стрaждають її близькі люди.

№2 Вікторія
Вікторія — королева життя. Вона знає про свою винятковість, володіє завищеною самооцінкою, часом навіть занадто переоцінює себе і поводить себе так, ніби вона тут справжня королева. Таке зневажливе ставлення часто зачіпає людей.

Такі жіночі імена, як це роблять свою господиню часом навіть трохи істеричною. Вікторія може закотити скандал з дріб’язкового приводу, тому що хтось з близьких не втішив її его.

№3 Христина
Христина завжди думає, що вона права. Їй властиво вважати свою думку єдино вірним, а тому вона завжди буде її відстоювати «до останньої краплі кpові». Це робить її складною людиною, з якою важко домовитися.

До того ж, ім’я Христина наділяє свою власницю якоїсь нестабільністю в емоціях. Вона може причіпитися до будь-якому слова і почати з’ясовувати стосунки.

№4 Світлана
Світлана — досить уразлива особистість. Її почуття легко зачепити. Вона рaнима, а тому намагається компенсувати свою слабкість позицією влади.

Такі жіночі імена, як це роблять свою володарку диктаторкою, якщо раптом у неї вийде зайняти керівну посаду.

Читайте також: Жіночі імена, які “притягують” багатство й удачу. Ці дамочки ніколи не мають броблем з фінансами

№5 Юлія
Мила і добра Юлія зазвичай справляє гарне перше враження. Однак вона рaнима і примхлива, деколи може закотити істерику на рівному місці. Якщо вже цю жінку хтось зачепив за живе, то вона не стане себе контролювати та дотримуватися правил пристойності. Вона, не вибираючи виразів, скаже кривдникові все, що думає, щоб поставити його на місце. А потім знову стане доброю і милою. Це ім’я досить сильне, але трохи нестабільне.

Позначки:
facebook