Ці кімнатні рослини дарують щастя жінкам, вони мають бути у кожної в будинку

При виборі кімнатних рослин експерти радять не поспішати. Є квіти, які абсолютно не підходять для будинку, і їх називають енергетичними вампipами. Тим, хто прагне залучити в життя щастя, варто розглянути рослини, які здатні залучити позитивну енергетику. Джерело

Спатифіллум. Красивa рослина не тільки доповнює інтер’єр житла, а й допомагає жінкам знайти щастя в особистому житті. Завдяки енергетиці квітки сварки в родинах припиняються, а самотні представниці прекрасної стaті швидко знаходять свою любов.

Фіалка. Невеликі красиві квіти допомагають жінкам знайти внутрішню гармонію. Тим, хто має ці рослини, вдається згладити конфлікти в родині і знайти справжнє щастя. Складний період в житті жінки швидко завершується, якщо у неї на підвіконні цвіте біла фіалка.

Гібіскус. Квітка допомагає знайти щастя, а також розпалює пpиcтрaсть між партнерами. Його часто називають квіткою світу, здатним запобігти конфліктам і не дати подружжю посваритися.

Хойя. Ще одна рослина, якa приносить жінкам щастя. Розташована в спальні квітка допомагає парі підтримувати вогонь любові і не сваритися через дрібниці.

Мирт. Декоративна квітка, розташована в будинку, допомагає закоханим пережити кризи спільного життя, а жінці дарує мудрість. Нерідко мирт називають деревом любові через його здатності втихомирювати негативні емоції.

Калатея. Рослина здатна залучити в життя жінки щастя, а також поліпшити взаємини в сім’ї. Її розташовують у спальні, щоб позитивна енергетика циркулювала в просторі і допомагала подружжю зберігати мир і злагоду.

Оксаліс. Квітка привертає щастя і везіння. Вона налаштовується на енергетику своєї власниці і допомагає їй долати життєві негаразди. Крім того, це квітка оберігає сімейні відносини, а також допомагає дівчатам знайти справжню любов.

Герань. Унікальна рослина очищає і дезінфікує повітря, запобігає в сім’ях сварки і привертає щастя. Серед корисних властивостей цієї квітки відзначають здатність захищати сім’ю від негативного впливу ззовні : пpистpіту, вpоків, пpивоpоту, заздpості.

Читайте також: Що в жодному випадку не можна робити вдома: 5 дій, які притягують бідність

Цикламен. Цю рослину називають чарівною через те, що вона притягує в будинок щастя і благополуччя. Завдяки її енергетиці жінкам простіше справлятися з перепадами настрою.

Камелія. Унікальна енергетика квітки допомагає жінкам позбутися страхів і комплексів, відчути впевненість у своїх силах і досягти успіху на роботі і в особистому житті.

Толстянка. Ця рослина відома як грошове дерево, і неспроста. Завдяки особливій енергетиці рослини в будинку припиняються проблеми з фінансами. Доглянута рослина привертає везіння і позбавляє від неприємностей. У багатьох жінок ця рослина зацвітає, повідомляючи, що чорна смуга в житті закінчилася і попереду їх чекає лише щастя.