Ці лінії на зап’ясті можуть показати ваше минуле, сьогодення і майбутнє

Тіло подібне таємничій карті нашого власного існування. Кожен знак або деталь, незалежно від того, наскільки малі, мають значення. Наприклад, хірургічний шрам розповідає про медичну операції в нашому минулому, про проблему, яку ми вирішили, але також про біль і навіть сльози.

Татуювання також є ознакою рішення, які ми приймаємо. Деякі маркування ще більш загадкові, хоча їх ми не вибираємо і не викликаємо. Вони – знаки, з якими ми народилися, і можуть розповісти про нашу долю.

Ми говоримо про лінії на наших руках. Кожен з них відноситься до певної частини життя. Давайте подивимося на першу лінію.

Можна сказати, що перша лінія – це лінія життя. Це пов’язано з нашим здоров’ям і показує, як довго ми будемо жити. Чим чіткіше вона виражена, тим краще здоров’я у вас буде, і ви будете більш активні. Якщо лінія має невеликі перерви або здається слабкою, це вказує на те, що у вас будуть проблеми зі здоров’ям протягом усього життя.

Друга лінія відноситься до нашого професійного життя і наших фінансів. Якщо лінія чітко визначена, глибока і охоплює більшу площу, ви досягнете багатьох успіхів у цих областях. Але якщо лінія розмита, коротка і слабка, ви зіткнетеся з перешкодами.

Третя лінія являє собою знак, який ми залишаємо іншим людям. Тобто, лінія, яка вказує на нашу присутність (деякі з них невидимі, але вони все ще є мітками). Не у всіх є ця лінія, що відображає той факт, що не всі мають вплив на життя інших людей.

Четверта лінія пов’язана з нашою плодовитістю і розмноженням. Якщо ваша лінія видна і довга, тоді у вас буде багато дітей і щаслива сім’я; Якщо немає, у вас, ймовірно, не буде багато дітей або у вас виникнуть проблеми.

Читайте також: 5 жіночих імен, які зводять чоловіків з розуму

Джерело.