Ці поради допоможуть вийти заміж тим, хто вже втомився натякати

Якщо вам на День закоханих не зробили пропозицію, яку ви так чекали стільки часу, не втрачайте надію. Подивіться на свою поведінку зі сторони. Здаватися рано. Є чотири основні способи, як підштовхнути хлопця до шлюбу.

“Ну й, будь ласка, ну і не потрібно”

Найефективніший спосіб одружити на собі кавалера — перестати говорити, як хочеться заміж. Найчастіше в чоловіках включається режим барана, і вони хочуть зробити навпаки. А якщо їм постійно капати на тім’ячко розмовами про шлюб, то можна відлякати назавжди. Не заводьте серйозних розмов про майбутнє і взагалі перестаньте нав’язуватися. Партнер повинен цінувати час з вами і нудьгувати за вами, а не зітхати, побачивши ваше ім’я на екрані телефону.

“Дівчина-загадка, дівчина-кремінь”

Навіть у тривалих стосунках багатьом хлопцям подобається відкривати у своїй дівчині щось нове та насолоджуватися її силою та внутрішнім стрижнем. Тому постійні істерики і ниття про шлюб відбивають бажання другої половини залишатися поряд. Не треба постійно трястися над обранцем, немов курка- квочка, виявіть більше індивідуальності та характеру. Не варто влаштовувати емоційні гойдалки і вдавати, ніби партнер вам байдужий, але й боятися, що він піде від вас, теж не вихід. Відчай підштовхують до дурних вчинків.

“Найулюбленіший, найбажаніший”

Перше, що варто викинути із спільного життя, це колишніх, причому і своїх, і чужих. Порівнювати себе з минулими дівчатами не слід. Ви вже у них виграли, адже вони залишилися далеко позаду. А ось самого хлопця краще не забувати хвалити і менше критикувати. Чоловіки завжди різко реагують на зауваження, а від лагідних слів розквітають на очах. Але й перехвалювати не варто. Зауважте заслуги коханого лише у справі, інакше ви знеціните свої слова частим повторенням.

“Ти ж жінка, а не посудомийка!”

Але й бути постійно орієнтованою на кавалера — справа невдячна стосовно самої себе. Варто перевернути ситуацію так, щоб обранець мріяв отримати вас собі і надіти вам на палець кільце. Психологи радять зайнятися своєю зовнішністю. Влаштовуйте дні краси, відпочивайте та займайтеся шопінгом. Але не забувайте і про внутрішній розвиток. Краще навчитися поважати і любити себе, адже інакше досягти цього від інших просто неможливо.