Ці речі обов’язково потрібно викинути із будинку до Нового року, щоб у вас були благополучний достаток та везіння

Будь-який будинок – це фортеця та затишний куточок. куди хочеться повернутися після важкого робочого дня, відігрітися після негоди та отримати потужний позитивний заряд емоцій для того, щоб рухатися далі. Але буває, що додому не хочеться: постійні негаразди з домашніми, діти постійно вередують, справи не ладнаються, гроші вислизають крізь пальці  і сили ні на що немає.

Розбиті та тріснуті скляні вироби

Якщо в будинку є щось розбите навіть, що не сильно заважають сприйняттю відображення, необхідно відразу цей предмет викинути.

Речі старих господарів

При покупці нового житла можна часто знайти спадщину від колишніх власників.
Такі речі краще прибрати з дому, тому що вони можуть притягнути в будинок багато неприємностей, та й старі господарі, таким чином, могли позбутися своїх життєвих негараздів .

Взуття та одяг, що стали непридатними

Для залучення удачі, успіхів у роботі, особистому житті та фінансовій сфері одяг та взуття має бути акуратним, чистим та відремонтованим. Якщо речі та взуття стали непридатними – краще їх позбутися. Якщо в будинку будуть непридатні для носіння речі та взуття, це спровокує появу в будинку бідності.

Зів’ялі, сухі і штучні квіти та рослини

Символ в’янення, застою та безвиході. Такі рослини слід відразу і без жалості викидати.

Зламана, непрацююча техніка

Такі предмети побуту провокують застій у справах, без можливості змінити їх у позитивний бік.

Макулатура та інший мотлох

У багатьох будинках під вічним девізом “Воно може колись стати в нагоді!”, ” Обовязково пригодиться”, “Нехай полежить”, “Потім викину”.

Накопичується мішок пластикових пляшок, стоси журналів та газет, стаканчики із під йогуртів, коробочки.

Всі ці речі є дуже сильним магнітом для бідності. Їх краще здавати на переробку – і користь для дому, і для власника.

Таким чином, краще звільняти будинок від речей, які можуть руйнувати життя свого власника. Без цих речей будинок буде надійною фортецею, де можна сховатися від усіляких негараздів.