fbpx
Поради

Ці Три особливі справи, має зробити Кожна жінка в останній день перед Великим постом. Завтра слід попросити вибачення у тих, кого ви образили, хоч і ненавмисно

10 березня 2019 весь православний світ відзначає особливе свято – Прощена неділя. В цей день в церквах і храмах проводиться літургія, на якій моляться про прощення образ ближнім. Цей день останній перед Великим постом.

Тому обов’язково слід дотримуватися особливих правил в цей день. Давайте ж розбиратися, що ж необхідно робити.

Читайте: Потужна Молитва до Матері Божої що розв`язує вузли (проблеми) нашого життя, які з`являються щодня у кожного

По-перше: Священнослужителі настійно рекомендують відвідати святкову літургію і помолитися за прощення своїх гріхів. Також слід сповідатися. Адже в Великий пост слід вступати тільки з чистими помислами. Покаяння має бути щирим. Вважається, що таким чином ви не тільки очищується духовно, але також і рятуєтеся від проблем.

По друге: У цей день обов’язково слід попросити вибачення у тих, кого ви образили, хоч і ненавмисно. Якщо ж у вас попросять вибачення, то слід відповідати «Господь простить, і я прощаю». Постарайтеся також знайти прощення в своєму серці і для своїх кривдників, навіть якщо вони цього не заслуговують.
Адже злість і ненависть буде і далі отруювати вам життя. Але ж ви заслуговуєте душевного спокою. Знайдіть сили пробачити тих, хто вас образив.

По-третє: Подайте милостиню нужденному. Це приверне у ваше життя благополуччя.

Чи варто згадувати про те, що в цей день ні в якому разі не можна сваритися або вступати в суперечки. Адже ви можете накликати на себе біду. Також не відмовляйте в прощення у прохача. Адже старі образи лише псують здоров’я, а також можуть увігнати в депресію. Проявіть мудрість.

You cannot copy content of this page