fbpx

Ці знаки Зодіаку здатні підкорятися. Астрологи перерахували представників «слабохарактерної» п’ятірки

Близнюки

Близнюки можуть легко розважити, відволікти, створити потрібну атмосферу, організувати психологічний комфорт, продумати стратегію і намітити тактику. Проте до конкретних дій мало готові. Представники цього знаку не вважають себе провідними людьми і іноді можуть образитися на такий вислів.

Рак

Відмінною рисою характерів Раків називається ухиляння від вирішення будь-яких проблем. Натомість стати порадником, оперативно надати психологічну допомогу та поспівчувати представники цього знаку вміють і подібні дії виконують із задоволенням. Легко погоджуються на роль ведених людей, яка їх не ображає. Але це не означає, що Раки не можуть вплинути на перебіг подій. Змінити життєві ситуації їм під силу, проте спонукати цих представників водяних знаків до дій можна лише за допомогою тонких натяків.

Терези

Життєва мета Терезів – це стабільність, гармонія, взаєморозуміння, достаток і спокій. Однак усе перелічене є лише мріями. Якщо партнер представника цього знаку займеться вирішенням поставлених завдань, Терези легко нададуть йому таку можливість, надавши пораду та прийшовши на допомогу, але першими діяти не стануть. Бути лідером та ідейним натхненником для них необов’язково.

Скорпіон

Народжені під знаком Скорпіона зазвичай відважні, рішучі та цілеспрямовані. У відносинах вони часто дошкуляють партнеру питаннями про те, як зробити його щасливим. Отримавши відповідь, вони починають діяти. Однак без умілого управління вся діяльність найчастіше стає марною.

Риби

Риби вважаються не дуже відповідальними. Представники цього знаку всіляко намагаються захистити себе від неї. Риби не соромляться ховатися за спину партнера. У скрутну хвилину вони проявляють себе типовими веденими та безвільними людьми, які легко підлаштовуються під оточуючих.

You cannot copy content of this page