fbpx

Цікавий гороскоп: як різні знаки Зодіаку виходять із курйозних ситуацій

Кожному з нас іноді доводиться потрапляти до курйозних ситуацій, з яких обов’язково потрібно вийти гідно, з піднятою головою. Як же викручуються із курйозних ситуацій різні представники Зодіаку?

Овен

У цих цікавих особистостей все просто, вони взагалі ніколи не намагаються викрутитися з курйозної ситуації, в яку потрапили, оскільки їм за великим рахунком начхати. Їм зовсім неважливо, що про них думатимуть оточуючі та які емоції вони виявлятимуть.

Телець

Коли Телець розуміє, що сів у калюжу, та ще й якщо це сталося на загальний огляд, то вони не відчувають ніякої незручності. А все тому, що починають щиро жартувати, і від цього оточуючим стає смішніше. Причому сміх цей не значущий, а такий самий щирий.

Близнюки

Якщо побачили, що Близнюки впали, так би мовити, обличчям у багнюку, то в жодному разі не виявляйте жодних емоцій! Цей представник зробить усе, щоб поставити в незручність того, хто насмілився з нього посміятися.

Рак

Ось вже хтось зовсім не може гідно виходити з курйозних ситуацій, так це Раки. Вони просто відмовчуватимуться і чекатимуть, поки оточуючі забудуть про це або перемикатимуться на смішний випадок.

Лев

Усередині Лев стане маленьким кошеням, якому хочеться сховатися в затишний куточок і жалібно поплакати. Однак цим представникам, треба віддати належне, ніколи не покажуть цього оточуючим. Вони, навпаки, почнуть жартувати та сміятися, що їм так попало вляпатися.

Діва

Ох, вже ці Діви! Вічно у них все не так, як у людей! Потрапивши в курйозну ситуацію, вони починають підходити до людей і зі злісною гримасою на обличчі кричати їм: «Нічого смішного!». Загалом, краще взагалі не звертати на Діву уваги, коли з ними трапляється якась незручність, інакше надовго залишаться не найприємніші спогади.

Терези

Цікаво поводяться Терези. Спочатку вони починають метатися туди-сюди і щось бурмотити собі під ніс. А потім почнуть шукати щось гарне чи креативне у курйозній ситуації, в яку вони потрапили. Наприклад, як вони граційно парирували в калюжу. І повірте, креатив вони можуть знайти навіть у найбанальнішому курйозі, який трапляється з багатьма.

Скорпіон

Потрапивши у незручну ситуацію, Скорпіон взагалі не аналізуватиме те, що з ним трапилося, а тим більше робити на цьому акцент. Він або постарається мляво відбутися жартами, або вдасть, що трошки засмутився. Але загалом Скорпіонів ніякі незручності не здатні хоч якось зачепити.

Стрілець

До речі, цей представник з поведінки у курйозних ситуаціях поводиться точно як Овен. Йому просто начхати, він не зациклюється і тим більше вже не намагається якось пожартувати. Він сам за хвилину забуває про це, завдяки чому так само швидко забувають і учасники курйозного видовища.

Козеріг

Ці представники начебто народжені для того, щоб вічно потрапляти в якісь «курйозності». Причому найчастіше це такі ситуації, від яких справді дуже тягне в голос посміятися. Але тут головне – стриматися, інакше ненароком може і стілець прилетіти.

Водолій

Самоіронія цих представників розвинена дуже добре. Вони зовсім не проти над собою пожартувати, проте до того моменту, поки хтось із оточуючих не перейде межу. Як тільки це станеться, Водолії стають Овнами.

Риби

Складно, звісно, ​​з Рибами, але не критично. Так, вони зовсім не вміють чинити опір «курйозностям», а тому всередині завжди дуже переживають. Але щоб допомогти Рибам швидше за все це пережити, не треба просто акцентувати увагу і тим більше сміятися.

You cannot copy content of this page