fbpx
Життя

Ця історія сталася зі мною 2 дні тому. Мама пише: “Ось приїжджайте сюди, ми з усім розберемося”

За дві години мамі надходить повідомлення: «я запитала всіх дітей на майданчику, всі сказали, що такого не було, що телефон сам розбився».

Мені 20 років. Ця історія сталася зі мною 2 дні тому.

Я приїхала до своєї найкращої подруги, а в неї поруч із будинком і є дитячий майданчик, там дуже часто нікого нема.

Ми вирішили піти туди зняти і похитатися на гойдалці. Я тут нічого такого не бачу, а в неї на тому самому дитячому майданчику є хлопчик Денис, якого бояться абсолютно всі!

Я маю на увазі й батьків. Він дуже погано себе поводить, дівчат ображає молодших.

Ми знімаємо, а він підходить та кидає камінь. Але на щастя у мене тато працює в поліції. Я вся в сльозах дзвоню мамі, тому що з телефону просто сипне скло (у мене дорогий телефонбув на той час).

Мені йти додому було десь 2 години, тож по мене приїхала мама. Вона приїжджає, і тут ми розуміємо проблему — ми не знаємо ні де він живе, ні його прізвище.

Звісно, ​​на мене трішки посварили, зробили коло, висадили подругу та поїхали додому. Я думаю: «все пропало, ходитиму з цим розбитим телефоном». Приблизно через 2 години мені надходять SMS від моєї подруги, дає адресу цього Дениса.

Я біжу радісно говорити мамі. Ми поїхали туди, відчиняє двері його мама. Ми їй розповіли, вона сказала, що у них немає грошей, щоб віддати нам за розбитий телефон.

Запропонувала забрати його велосипед. Ми й забрали.

За дві години мамі надходить повідомлення: «я запитала всіх дітей на майданчику, всі сказали, що такого не було, що телефон сам розбився».

Мама пише: “Ось приїжджайте сюди, ми з усім розберемося”. Вони приїхали трохи посварились на нас і почали писати заяву, що ми вкрали велосипед.

А в нас, на жаль, не було доказів, і ми почали дзвонити до моєї подруги, яка була з нами і все бачила.

Після того, як вона підтвердила все, батьки Дениса запропонували перекласти половину суми, а ми повернемо їм велосипед. Ми погодилися, переклали, але на цьому історія не закінчується.

Вчора до мене підходить старша сестра і каже: «Тобі вчора розбили телефон, тож на тобі новий».

Вона купила мені новий за власний кошт!

Мені просто захотілося поділитись історією. На душі так радісно.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page