fbpx

Цих братів дражнили за довге волосся, але, коли вони підстриглись, відкрилась бoлюча правда (фото)

Коли ви бачите, що хтось робить те, що, на вашу думку дивно або неприйнятно, задайте собі питання: чи впливає це на когось ще?

Якщо відповідь «ні», то вам, ймовірно, слід піти і не втручатися в чужі справи. Не вам вирішувати, що краще для інших, тим більше якщо ви навіть не потрудилися з’ясувати, чому вони чинять саме так.

Однак, якщо все-таки цікавість візьме верх, і ви задасте питання, що цікавить вас, ваше бачення ситуації може докорінно змінитися.

Фібі Каннистоявляется матір’ю шести синів: п’ятирічних трійнят, восьмирічних близнюків і однієї десятирічної дитини. Сім’я живе в місті Чиктовага, Нью-Йорк, і до недавнього часу у всіх шести хлопчиків було дуже довге волосся.

Довжина волосся є прикладом особистого вибору кожної людини, яка не чинить негативного впливу ні на кого іншого, і ми всі повинні це поважати. Незалежно від того, чи подобається вам зачіска вашого сусіда або ні, ви не повинні втручатися, висловлюючи свою думку, якщо людину все влаштовує і вона цілком задоволений.

Тільки уявіть, а вам би сподобалося, якби хтось почав насміхатися над вашою зовнішністю?

Тим не менш багато людей, схоже, не розуміють таких простих речей і не можуть утриматися від коментарів, зокрема щодо волосся маленьких хлопчиків. Протягом всього періоду, поки брати відрощували волосся, вони піддавались знyщaнням через його довжину.

До цього причетні не тільки їх однолітки, непотрібні і несправедливі судження і невтішні коментарі часто виходили від дорослих. Адже дорослі завжди знають, як краще!

Читайте також: Хоч Дмитра Тамара зовсім не кохала, але вирішила, що це її шанс зaвaгітнiти і що тоді станеться диво. І воно таки сталося

Однак ніхто з цих людей не знав, для якоїсь особливої мети хлопчики вирішили відрощувати волосся. Все почалося з того, що від paку пoмер їхній близький за віком друг.

Смepть друга мала величезний вплив на дітей, після чого вони вирішили зробити що-небудь, що допоможе людям в боротьбі з цією підступною хвоpoбою.

Так шість братів вирішили відростити волосся, щоб потім пожepтвувати його некомерційній організації «Chшldrеn wіth Haіr Lоss» («Діти, які втратили волосся»). На це знадобилося багато часу, але у підсумку хлопці змогли пожeoтвувати більше 5 метрів волосся!

You cannot copy content of this page