– Ти думала, що я дозволю синові одружитися з тобою? Марго працює у мене в компанії і я спеціально її зачарувати Микину. Нехай хлопець відволічеться і пізнає, що таке справжня жінка. Маргарита в цьому толк знає! А ти йди своєю дорогою і не лізь в життя мого сина

Познайомили нас спільні знайомі, його звали Микита. Стосунки у нас складались легко і вже через 8 місяців я переїхала до нього. Він був ніжним, турботливим, щоравда, його мама Галина Іванівна ставилася до мене негативно. Не було жодного дня, щоб я з нею не посварилася.

Витримала я в такій атмосфері три місяці і вирішила з Микитою орендувати окреме житло. Щоправда, заробляли ми небагато і сильно розігнатися не могли і тому вистачило тільки на кімнату.

Господиня Маргарита виявилася молодою, красивою брюнеткою. У неї була трійка, в якій люб’язно здала нам кімнату. Спочатку було все добре. Маргарита займалася своїми справами, а ми своїми. Ніхто нікому не заважав. Однак, стала помічати, що Микита охолов до мене і вночі замість виконання своїх чоловічих обов’язків, засинав. Думала, можливо на роботі втомлюється!

Однак, незабаром правда розкрилася. Застукала Микиту і Маргариту разом серед білого дня. Випадково заїхала додому, взяти гроші на продукти. Виявляється хлопець взяв відпустку, щоб проводити час з чарівною господинею. Він навіть не став виправдовуватися, а заявив, що між нами все скінчено.

В сльозах зібрала речі і пішла. Вирішила поскаржитися його мамі, як не як жінка і має мене зрозуміти і допомогти.

Галина Іванівна зустріла мене холодно і заявила: «Ти думала, що я дозволю синові одружитися з тобою? Так, хто ти така? Жебрачка! Марго працює у мене в компанії і я спеціально її попросила здати вам квартиру, зачарувати Микину. Нехай хлопець відволічеться і дізнається, що таке справжня жінка. Маргарита в цьому толк знає! А ти йди своєю дорогою і не лізь в життя мого сина. В іншому випадку сильно пошкодуєш»!

Повернулася до батьків. Як можна було так зі мною вчинити? Я любила Микиту більше життя! Його мамі взагалі нічого поганого не бажала. Навіщо так зі мною жорстоко і цинічно.

Фото ілюстративне – story-house.ru