Ти егoїстка! У сестри немає часу готуватися до весілля, а тобі рік очікування нічого не змінить! – кричала мама. Найщасливіший день мого життя за місяць мав стати реальністю. День, який я чекала останні три роки найбільше. А тепер батьки і сестра проти мене

Три роки тому в той же день мій хлопець зробив мені пропозицію. Оскільки для нас двох це дуже відповідальний день, то до його підготовки ми підійшли з особливою ретельністю. На жаль, той ресторан у якому ми хотіли зробити своє весілля на вподобані нами дати був заброньований на три роки вперед. Ми вирішили почекати, щоб усе було, як у наших мріях!

Але за місяць до весілля нас з чоловіком запросили на сімейну вечерю. Для нас це було рідкістю, тому ми були дещо схвильовані та здивовані, адже як такого приводу й не було. Джерело

Під час вечері до нас приєдналася моя молодша сестра з її хлопцем. Те, що відбувалося далі і зараз змушує мене змінити все…

Сестра розповіла, що вона вагiтна, тому вони прийняли рішення одружитися у вересні, щоб живіт не було сильно видно. Всі її підтримали, а потім почали цікавитися, де і як вони планують святкувати своє весілля. Сестра повернулася до мене і відповіла:

– Я б хотіла, щоб Ярина поступилася мені місцем у тому залі. Все ж він дуже красивий, а чекати в нас немає часу, тому якщо вона не погодиться нам доведеться святкувати у якійсь столовій.

Я була шoкована, я бачила, який незадоволений мій чоловік, що розмова набула такого повороту, тому вирішила заперечити це:

– Ви ж розумієте, що ми цього весілля чекали 3 роки! Я не можу просто так зараз взяти й віддати це все.

– Ти егoїстка! У сестри немає часу готуватися до весілля, а тобі рік очікування нічого не змінить! – крикнула мама.

Далі розмова перейшла у сварку, тому ми з чоловіком швидко зібралися та поїхали додому.

На наступний день і впродовж тижня мені телефонувала моя мама, тато та сестра і просили віддати залy сестрі, коли я в черговий раз відмовлялася, то вони казали, що я егоїстка, не розумію сімейних благ та рік очікування нічого не змінить.

Читайте також: Я поверталася з роботи. За рогом ненароком натрапила на бабусю. Старенька закоцюблими руками тулила до грyдей букет квітів у надії, що хтось у неї його купить

Напевно, варто сказати, що зал був проплачений, але сім’я вважала, що моя сестра не повинна мені нічого віддавати тільки тому, що «ми ж сім’я».

Зараз мої батьки погpoжують не прийти на весілля, сестра сказала, якщо я не відмовлюся, то я можу забути, що в неї є сестра, але чоловік наполягає на тому, що це наше весілля.

Я не знаю, що робити. Може варто й справді віддати зал сестрі, чи все-таки його відстоювати?