“Ти не ідеальна дружина і ніколи нею не будеш. Тому нам потрібно розлучитися. Я вартий кращої.” А креще отримала вона

Лариса працювала кухарем у місцевому ресторані. І через роботу додому потрапляла пізно, тому свекруха не довіряла їй і ненавиділа. Постійно звинувачувала невістку у тому, що вона ледача, гуляща, зовсім не дбає про сім’ю. Це впливало на стосунки Лариси й Григорія. Він постійно влаштовував скандали, істерики.

Григорій був вчителем. Відвідував роботу два рази на тиждень, де проводив 6 уроків підряд для старшокласників, у чистому костюмчику. Вертався додому ввечері. Сідав на диван, брав банку пива, завжди просив жінку приносити вечерю в спальню та робити йому масаж. Вона виконувала усі його забаганки. Згодом Лариса збиралася та йшла на роботу, супроводжували її крики чоловіка і свекрухи. Джерело

На роботі Ларису покликав клієнт. Вона злякалася, що зараз будуть претензії, проте клієнт, який її покликав був заможний чоловік, симпатичний. Він вихваляв її десерт та запросив її на роботу у власний ресторан.

Вона повернулася додому. Чоловік не звернув на це ніякої уваги. Пробуркотів, що йому потрібно зробити сніданок. Та через 10 хвилин він промовив:

– До речі, моя мама, після того як ти пішла на роботу, плакала і говорила, що не таке життя вона хотіла для мене. Я так подумав… Згідний з нею. Ти не ідеальна дружина і ніколи нею не будеш. Тому нам потрібно розлучитися. Коли ти зможеш забрати свої речі й залишити цей дім?

– Вже, – відповіла з посмішкою Лариса.

Вона зібрала свої речі, які помістилися в одну сумку. З часом вона почала винаймати квартиру. А потім відкрила свій ресторанчик, а згодом і кондитерську мережу.

Читайте також: Батьки заборонили Жанні бачитися з коханим і все намагалися звести з багатієм. А потім вона звільнилась і поїхала у глухе село де поряд з великим господарством знайшла своє щастя

Тоді, як Григорій далі продовжував ходити на роботу, жити з мамою. Проте вживав надто багато aлкoголю, тому зовнішній вигляд погіршився. Та він був переконаний, що життя до нього не справедливе.

Зараз Лариса щаслива жінка. Вона твердо переконана, що більше ніколи не вийде заміж, адже це тягар. Та хтозна, як обернеться життя.

Як ви думаєте, що заважало Ларисі ще раніше піти від чоловіка?