fbpx

Тягнуться до одружених як магнітом, полюбляють розбивати чужі сім’ї: 4 головні розлучники гороскопу. Остерігайтеся їх

Лев

Вільні люди не становлять для них жодного інтересу. Зовсім інша річ, коли обранець має другу половинку. Знак перетворюється на безпринципного мисливця. Змагання у ньому настільки сильне, що відключає розум та логічне мислення. Його не хвилює, що відчуває дружина, і діти. Не зупиниться ні перед чим. Зробить усе, щоб об’єкт наважився на розлучення. Після отримання бажаного миттєво втратить інтерес до партнера і відразу настроїться на пошуки нового.

Терези

Якщо йому сподобалася невільна людина, можна поставити крапку на його родині. Хитрий маніпулятор Терези вміє поводитися так, щоб об’єкт уваги не думав ні про кого, крім нього. Обіцяє золоті гори і говорить про неземне кохання. Вселяє думки, що обранець нещасливий у шлюбі, що його в сім’ї не цінують і не зважають на думку. Чинить неквапливо, але ефективно. Поступово повністю захоплює серце невільного партнера та змушує його задуматися про розлучення. З легкістю домагається свого та з чистою совістю йде під вінець.

Водолій

Як магнітом, тягнеться до одружених та заміжніх особистостей. Штамп у паспорті та наявність дітей не мають для нього жодного значення. Вміло обходжує обранця і змушує його забути про все на світі, окрім себе. Використовує всі сили своєї чарівності, харизми і навіть вдається до любовного привороту. Поширює брудні чутки та плітки про суперницю. Веде нечесну гру. В результаті забирає коханого з сім’ї і створює з ним міцний шлюб.

Козеріг

У питаннях кохання виявляє рідкісні впертість та егоїзм. Якщо закохується в сімейну людину, постарається якнайшвидше виправити помилку. Провокує «випадкове» знайомство та активно фліртує. Сміливо та рішуче говорить про наміри. Не цікавиться почуттями суперника та акцентує всю увагу на обранці. Думає тільки про себе, влізе в чужу сім’ю дуже легко.

Оточує його неймовірною турботою, теплом і перетворюється на справжнього ангела. Обіцяє йому райське життя і наштовхує на думки про розлучення. Настільки затуманює свідомість коханого, що він починає зневажливо ставитись до законної другої половинки.

You cannot copy content of this page