fbpx
Поради

Тyaлет завжди пахне свіжістю і залишається чистим. Секрет дуже простий

Чистка туалету, мабуть, одна з найменш улюблених домашніх справ, але ми знаємо, що це потрібно робити. Підтримка вашого туалету свіжим, чистим і без мікробів надзвичайно важливо для благополуччя всієї вашої сім’ї, але хто сказав, що ви не можете зробити цю роботу простішою?

Замість того, щоб інвестувати в дорогі чистячі засоби, насичені хімікатами, чому б вам не спробувати наступне – домашній очисний засіб для туалету? Він буде нейтралізувати запахи, усуне бактерії і зробить запах свіжим.

Буде потрібно:

  • 160 г харчової соди
  • 1 л. перекису водню (3%, легкодоступна в будь-якій аптеці)
  • 1/2 оцет
  • 15-20 крапель будь-якого ароматного масла
  • 60 мл лимонного соку

Приготування:

1. Змішайте харчову соду і лимонний сік в невеликій мисці. В окремій мисці змішайте пероксид водню і оцет. Додайте цю суміш в суміш соди і лимонного соку по одній краплі. В кінці додайте ароматну олію за вашим вибором.

Читайте також: 5 простих способів очистити кухонні шафки від жирного нальоту

2. Візьміть ложку і зробіть кульки. Помістіть їх на пергаментний папір для просушування. Вони висихають мінімум 4 години, але якщо ви не поспішайте, краще залиште їх просохнути на ніч. Коли кульки повністю висохнуть, зберігайте їх в герметичній скляній банці біля вашого туалету.

Щоразу, коли ви бачите, що ваш унiтaз готовий для чищення, просто киньте кульку в тyaуалет. Ви можете робити це часто, 2-3 рази в тиждень.

You cannot copy content of this page