fbpx
Поради

Тюль стане білосніжним: всього один простий інгредієнт допоможе позбутися від жовтизни!

Старенький тюль з нальотом жовтизни – видовище досить гнітюче. І начебто, ще може прослужити довго, і до інтер’єру так підходить. Проте сіро-жовтий наліт виглядає відштовхуюче: як ніби ви прали ці фіранки років п’ять тому.

І що ж тепер робити: викидати старий і витрачатися на новий? Не всі можуть собі таку розкіш дозволити. Сьогодні ми вам розповімо про один простий спосіб, яким користувалися наші мами і бабусі. За часів їхньої молодості білі фіранки на вікнах були символом того, що в будинку живе хороша господиня. І тому наші бабусі знали деякі секрети, як надати ідеальний білосніжний вигляд навіть самим бувалим фіранкам.

Вибілюємо тюль за дві секунди
Крок 1. Акуратно зніміть, винесіть на вулицю і гарненько струсіть пил. Наберіть у ванну трохи теплої води (близько 30-35 градусів), занурте в воду тюль і залиште відмокати до ранку.

Крок 2. Злийте брудну воду і залийте тюль гарячою водою (близько 50 градусів) з додаванням 3 ст. л. прального порошку. Знову залиште виріб відмокати.

Крок 3. Гарненько прополощіть тюль і знову засипте порошком, розведеним в гарячою водою. Знову залиште постояти.

Всього 3 послідовні кроки, і ваш тюль стане біліше нового! Ви забудете про жовтизну і сірий наліт, якщо скористаєтеся одним простим інгредієнтом, який знайдеться в кожному будинку!

Читайте також: 6 серйозних помилок усіх господинь: які продукти потрібно мити завжди, а які у жодному разі

Крок. 4. Після всіх процедур ще раз прополощіть тюль в теплій воді. Налийте в ванну чисту воду, щоб виріб сховався під водою. Потім змішайте в пів-літровій банці теплу воду, 3 ст. л. кухонної солі і 5 крапель звичайної зеленки. Ось він, наш чудодійний інгредієнт! Акуратно влийте готову суміш в ванну і потримайте тюль в розчині близько 3 хвилин. Потім потрібно ретельно прополоскати тюль (краще двічі) і вивісити сушитися.

Джерело.

You cannot copy content of this page