У 16 я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, через шість років ми одружилися, а ще через рік я його просто вигнала. І подумати не могла, до людина може так змінитися

У 16 років я познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком і тільки через 6 років ми одружилися. Всі шість років у наших стосунках все було добре, навіть відмінно, підстав для підозр і думок, що у нас може щось не скластися уже не було. Здавалося, що ми вивчили одне одного і перевірили вже.

Потім я дізналася, що чекаю малюка і чоловік став наполягати на узаконенні стосунків. Не подумайте, дитина була бажана і запланована, але я не хотіла розписуватися, мені і так було добре! Але на жаль, ми одружилися. І ось вже через кілька місяців я почала помічати дивні речі: він не мив ноги після роботи, він не мився взагалі, поки я йому про це не нагадувала, він не чистив зуби, його щітка так і лежала запакованою.

Мені стало цікаво, якщо йому не сказати помитися, скільки він витримає? Минув місяць, тільки уявіть місяць не митися, здалася я, а не він, відправила його у ванну.

Ми з ним прожили рік, більше я не витримала, його постійна сморід, його бажання, це відбувалося так: Він починав розпускати руки, так брудний та смердючий, мені було  огидно, і так постійно, весь подружній обов’язок тривав, якщо не збрехати, хвилину, може менше. Це був повний аут, але ж до того як ми стали жити разом, було все відмінно, мився, зуби чистив.

А ще він почав порівнювати мене зі своєю матінкою, а мама робить не так, а мама ось так робить, а ти не правильно зварила, мама варить так то. А те, що його мама крім макаронів, нічого не вміє готувати так це нормально!

Загалом через рік спільного життя, я його вигнала, залишилася одна з дитиною, але краще самій, ніж з таким чоловіком!

Фото ілюстративне з вільних джерел