У Бога випадковостей не буває – всі зустрічі заплановані

У Всесвіті є багато дивовижних способів, щоб звести людей один з одним. У пошуках відповідного житла, роботи або супутника життя багато хто виїжджає на великі відстані. І в той же час за лаштунками світової сцени працює організація, яка створює для нас зв’язки. Це -космічний Центр Управління збігами.

Випадкових подій не буває. Збіги – це чудові події, творець яких, Бог, не бажає про себе заявляти. У планах Бога випадок не має ніякого значення. Все, що з’являється в твоєму житті, – це результат твоїх намірів і задумів.

Коли ти прагнеш виконати бажання свого серця, знай, що Всесвіту відомі всі твої наміри. Він організовує події твого життя. У Бога є твоя адреса, і кожен твій рішучий намір заноситься у Великий довідник. Роби сам все, що в твоїх силах, без напруги і суєти, а деталі залиш для Космічного Центру.

Коли людина робить все можливе для здійснення своїх намірів, а потім покладається на допомогу розумної невидимої сили, здійснюються великі події. Молися, плануй, настроюйся і роби все, що можеш, а потім нехай все йде своїм ходом – твоє вміння відпустити буде так само важливим, як і молитви.

Читайте також: За три тижні до весілля я вию і плачу: не хочу заміж за друга йти

Кожен, кого ти зустрінеш на своєму шляху, – це дійова особа в написаному тобою сценарії. Твоя турбота одна – постійно вдосконалювати сценарій, щоб фільм вийшов кращим. Відповідальність за режисуру твого фільму лежить на тобі.

Джерело.