У дівчат яких знаків Зодіаку більше шансів вийти заміж узимку

Завдяки різдвяним святам зима вважається чарівною порою року. А що? Справді, з приходом нового року починаються справжні дива. Хіба не диво – весілля взимку? Астрологи обіцяють приємну зміну в особистому житті жінкам наступних знаків Зодіаку.

Овен

Це представниці прекрасної статі, не позбавлені амбіцій та таланту (принаймні більшість із них). Зазвичай, жінки Овни на чолі своїх життєвих пріоритетів ставлять кар’єру. Однак цієї зими дівчата, які мають на прицілі молоду людину, відсунуть кар’єрні справи на потім і захочуть офіційно оформити свої стосунки, в чому їм допоможуть зірки.

Рак

Представниці прекрасної статі, народжені під знаком Рак, відрізняються чуттєвістю та емоційністю. Більшість дівчат Раків мало не з пелюшок замислюються про міцну сім’ю.

Якщо у дівчини Рака є хлопець, який все ворожить на кавовій гущі, пропонувати чи не пропонувати своїй дамі руку та серце, то напередодні Нового року він з високою ймовірністю дозріє. Можливо, заповітні слова жінка Рак почує новорічної ночі.

Діва

За своєї практичності дівчини Діви насправді боязкі та романтичні натури. Так що вони багато часу проводять у мріях про хорошого чоловіка та улюблених діток. Зима, що настає, для багатьох дівчат Діва дійсно стане чарівною і перетворить їх мрії в реальність. Довгоочікуваному одруженню бути!